SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
to jak sobie wyobraze nie jest tak oblesne jak cokolwiek zwiazane z paznokciami, ble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wrastały ci kiedyś paznokcie w palce u nogi? - mi kiedyś kawałek paznokcia sie odłamał i wbił się w skórę, tak głęboko, że trzeba było rozcinać i wyjmować... mniam

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Gdzie Asieńka moja szczupła drobna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Co nima ? To ide spac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
:-******* Bahamutku Ty moj kochany, z rana nic tak nie poprawia humoru jak Twoja osoba

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022


A mi nic nie poprawia tak humoru jak to zdjecie. Jakbym cie spotkal na ulicy to pewnie bym cie zaatakował , ale najpierw dostało by sie tej Myszy za obmacywanie

PS:Te Mysz? Gdzie sie patrzysz ?




Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-12-31 11:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


No, no - hehehe

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ooooooooooo, Bahamutuś naprawde jestes przesłodki

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a w ogole Bahulku widziales tego linka co kiedys podawalam?




własnie taka muzyke uwielbiam moze tobie tez sie spodoba bo mówiłes ze sluchales kiedys tego co ja

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie nie wrastaly
jedyne naj nieprzyjemniejsze wydarzenie to jak zlamalam paznokcia na wfie jak gralam w kosza
a tak oderwac sobie tipsa ? o blee...
gdzie sie wybieracie na sylwestra?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium