SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 284707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
A JA TAM NOWY

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529

A czy to tylko dla wtajemniczonych??
Ja jestem nowachoć może nie tak bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
wedlug mnie pozytywnie ze sklad forumowiczow sie powieksza....byle by to nie byli spamujacy forumowicze chociaz zauwazam ze administratorzy nie spia,ciagle czuwaja i nawet mozesz nie wiedziec kiedy a "nagrodza" Cie banem ;))

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Na pewno ciekawsza wymiana zdańNo to dobrze,że czuwają,ktoś musi

U mnie w Rzeszowie leje deszcz,a ja niedługo muszę do szkoły pędzić.Dziś dermatologia i higiena.Po tych 4 godzinach z tą miłą panią znowu będzie mi się wydawało,że mam grzybice,opryszczki itp bo jej opowiadania są bardzo przekonywujące.
Miłego popołudnia wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a ja siedze juz w poznaniu i czekam na kosza na 19.30 zeby facet mogł na nas ryja podrzec i udowadniac ze do niczego sie nie nadajemy

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja mialam rano isc do lekarza rodzinnego pulmonolga dermatologa i na odczulanie i co ....zaspalam w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Ja właśnie wróciłam z zajęć.Nawet szybko minęły.I tak jak pisałam wcześniej dziś będę badać wszystkich z rodziny czy nie mają wszy.
Tyle się osłuchałam o nich,że szok.Na koniec jeszcze świeżb,który ,,wychodzi'' w nocy jak jest mu cieplutko.
Co za paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Bry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
HAHAHA uwazaj zebys sienie zaraziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Już wiem jak się można zarazić, więc wykluczam z towarzystwa ludzi podejrzanych i w autobusie stoję a nie siadam na tych obleśnychsiedzeniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium