SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 284659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
o boshe jaki zastój nie poznaje was ludzie
ależ mi sie nei chce nic robic ale jescze tylko sroda i czwartek i piatek i ferie tylko ze w ten czas jescze 2 sprawdziany i 3 kartkowi f*** !!!
ale dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja zaraz robie pieprzona teorie z kosza i potem spadam na sale i mam nadzieje ze jacys dyzurni mnie w ogole do szkoly wpuszcza i ze reszta bachorstwa nie zeżere mnie zanim zajde na ta sale niecierpie gimnazjum, mam nadzieje ze ta sala bedzie faktycznie cała moja
ale zdałam fajnie statystyke i lekka atletyke odpowiednio 5 i 4+
jeszcze tylko ten pieprzony zalegly kosz i delfin i moze.. witaj 4 semestrze..

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
nie bój sie bedzie dobrze jak ktos bedzie cie zaczepial powiedz ze znasz Kruszka hehe zobaczysz zostawia i co szkola udostepnia Tobie cala sale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jak nie ma zajec to sala jest moja, wczoraj ojciec był gadac z dyrektorka i nie ma problemu, wczesniej moj ojciec byl tam dyrektorem..

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-02-06 09:05:02

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Witam wszystkich
U mnie zastójnie mam z niczego wyników więc nie wiem czy mam do poprawki coś czy nie Na razie mam 1 egzamin i 2 zaliczenia jeszcze a dziś mnie coś tknęło i zaczęłam szukać materiałów na 3 rozdział pracy mgr w sumie internet przeszukałam,żebym wiedziała czego szukać w czytelniach
Zaraz zmykam na obiadek do rodziców
miłego popołudnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
I znowu bylem na badaniach krwi okazało sie że rozmaz zły... ja ***ie..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
łooooo to Oska wymiatasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
powiem wam jedno: bylam dzisiaj pocwiczyc sobie na tej sali, wszystko spoko, tylko pozniej jak konczyl mi sie czas to jakas klasa gimnazjalna miała wf. no wiec calkiem moje obawy co do bachorstwa sie spelniły. oczywiscie typu "ej laska" to norma i standard. jestem ciekawa jak przyjde do nich na praktyki czy sie jeden ciul z drugim zdziwia, chociaz pewnie w ogole ich to obejdzie i nadal beda mówic "laska" nawet jak bede miec z nimi wf.
a co chcialam powiedziec to to, ze jak skoncze te studia i naprawde nigdzie nie bede mogla sie zaczepic to do szkoly pracowac ni*****a nie pojde, chyba ze zaplaca mi 4 tys na łape za miesiac to moze sie zastanowie czy warto sobie zdrowie (psychiczne ) psuc i PREDZEJ POJADE ZA GRANICE PRACOWAC JAKO POMYWACZKA I SPRZATACZKA NIZ ZOSTANE NAUCZYCIELKA W SZKOLE!!!

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Masz farta ze tylko wolają a nie przechodza do czynow..
ahh ta dzisiejsza młodzież gimnazjalna.. %)

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja bym nie mogla pracowac z mlodzieza cczy to podstawowka czy gimnazjum czy liceum przeciez ja bym ich po scianach rzucala hehehe!! nie mam podejścia ani do dzieci ani do młodzieży
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium