SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 284698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Maniek - musisz zmienić podpis, jeden z modów ci groził - lepiej posłuchać, bo nie ma sensu się z nimi spierać - dadzą bana, a można mieć lepszy podpis, np. Kruszek jest moim idolem a jego higiena osobista jest nienaganna!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Ty kruszek lepiej mi tu powiedz jak powtorzyc angielski bo widze ze na filologi jestes..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
podpis mialem z 5 mesiecy i bylo OK nagle ktos sie przyczepil bo sie komus niespodobał - niektorzy modowie zachowuja sie jakby byli jakimis Bóstwami ktore tzreba wielbic.. Strasznie mnie to drazni ale cuz na to poradze..
nie jest tu mowa Tobie ty jestes spoko gosc..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-09-06 00:28:27

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
szkoda bo podpis byl za***isty

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
Maniek czy Ty kiedykolwiek śpisz?

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
gdy Cie nie ma.. to spie
gdy jestes zjawaiam sie na zawolanie..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jasne, że jestem spoko - i to bez używek! Jednak inni nie są tak powściągliwi jak ja i walą prosto z mostu. Choć czasem nawet ja mam ochotę wlepić baniszona - czytaj to:

-słyszałem o kolesiu który co dzinnie robił ten sam trening klata bic nogi i miał taka genetyke ze mu nie spalało sie i był taki duzym panem :) cos wiecie na podobny temat bo ktos tak pisał i mnie to zaciekawiło

Buehehehe - zakładać post z takimi pytaniami...

Wiez co jest najlepsze? Że ja się nigdy nie uczyłem Angielskiego - nie wiem jak ja zdaje egzaminy, hrhrhrhr

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
pewnie wszystko wiesz z filmow - bo duzo ogladasz..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
dobra nie ma bata z godzinke sie poucze...
3mka..
udanej nocki..

Musze ograniczyc wchodzenie na to forum bo to wszystko przez to..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
O nie - Sha przyszła, jest czerwona ze wściekłości, arrrrr!

I lubie do tego gry komputerowe, Vempire the Masquerade, Morrowind itp. - pewnie jeszcze stąd się to bierze...

Idź więc grać a nie się uczyć

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium