SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
maniek to sie podziel

banan , ale ta rola nie ma sie skonczyc na zrobieniu dzidzi tu trzeba byc odpowiedzialnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Banan - biorąc pod uwagę to jak mnie jeszcze w mailu obraziłeś, w każdej chwili mogę dać ci blokadę na konto.

Chyba że...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
z tych blokad i obrazliwych maili wynika tylko, ze faceci zajmuja sie gorszymi glupstwami niz baby :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kruszek chcesz to zakladaj bana jak chcesz przyzwyczailem sie do tego
sam pierwszy mi piszesz ze o jakis gejach i mie posadzasz o cos na @ ze z mankiem sie kocham itp i wydaje ci sie ze jest to smieszne

za co mam cie przepraszac,sam zachowujesz sie jak dziecko
to ze jestes moderatorem to znaczy ze mam sie przed toba plaszczyc
i podpasowywac.

Lepiek uważaj - jest teraz nagonka na pedzi i lesby - Shalala i ja oberwaliśmy za używanie zdrobnień co to mialo znaczyc ze niby jestem gejem i mam sie kryc ?? czlowieku ja wspolzyje z kobieta

Nie musisz się wstydzić tego jaki jestes, nikomu nie powiem - już się tak nie ukrywaj. Widzę, że mniędzy wami iskrzy

Naprawdę? Kurde, nie przesadzasz trochę?

Muszę się poprawić - ale sam się przyznajesz, że coś cię z mańkiem łączy, a potem masz pretensje :P


to twoje email i myslisz ze sa smieszne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja pierniczę, ale ty jesteś ograniczony

Sam zacząłeś, a teraz robisz z siebie poszkodowanego.

Naruszasz regulamin podając prywatną korespondencję - na dodatek, każdy chyba widzi, że to był zwykły żart.

Zastanów się co robisz człopcze, bo na tym forum zaczynasz z niewłaściwą osobą.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-09-14 15:44:18

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie pisz takich glupot , myslisz ze jestem jakims lamusem ktory cie bedzie przepraszal sam mi ublizasz piszac w ten sposob

czesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781


ale jaja..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
laywoman wyczytałem ze pochodisz z moich okolic..
Gdzie sie uczylas w Kato..?

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-09-14 15:59:27

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


No już się tak nie smuć

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
ja..?

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium