SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Kurde! Uczyli nas poprawnej wymowy na przykładzie "Share and share alike" - a jak coś świsnąłem, to od razu wielkie halo...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to bedzie sie za toba ciagnac teraz jak moj bród po sfd



a tak na serio to co to bylo ?? płyta cd z easy english ?
czy jakas kniga ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Płyta - świsnąłem i poszedłem zrobić ksero okładki i chciałem okupu za mojego "zakładnika" - ale mnie dorwała, jak wparowała do ksera i na mnie nakrzyczała - to wszscy się skulili ze strachu

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to za takie cos teraz moza isc siedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.msk.pl/
kto zlamie haslo temu soga dam w kazdym dziale
login uzytkownika dam na priv

http://openrbl.org/query?87.239.29.113 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
bplg ale klase pokazales, ile masz lat ze takimi tekstami dajesz?
no tak, pewnie jestes pod kazdym wzgledem bardzo dojrzaly ja sie za taka osobe nie uwazam, ale w zyciu przeszlam troche wiecej niz moi standardowi rowiesnicy i mam inne wartosci niz gorace 15stki.
ja nie jestem nioonia i nie mam 15 lat takim czyms to mi nic zaimponujesz
wiesz nie wydaje mi sie zeby te slowa nie ocenialy mnie, mozesz myslec o mnie co chcesz i nie przeszkadza mi to, ale troche szacunku bym poprosila...

carire dzieki panowie od okien byli jak najbardziej spoko hehe mam nadzieje ze te okna wstawili poprawnie i ma uroda ich nie rozpraszala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Kamil ja i tak jestem z Toba

niooonia nie hcodzilo o iebie tylko ogolnie biroac rezeczy pod uwage tajze wiesz nie masz sie o co obrazac/


wogole panosiwe dajjcie na luuz bo niedlugoi same dziewczyny tu zostana
mianowicie ja bklue i lay bo czasem tu zagdla no i oska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Mnie zajmują moje obowiązki wobec UE i G8 - wiecie, światowy pokój i te sprawy...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
haha
malutka alez ja sie nie obrazam, nie naleze do takich osob
na przyszlosb bplg formuuj swoje wypowiedzi w ten sposob aby byly jasne
bo przeanalizuj to swoje i zastanow sie czy nie widac w tym zlosliwosci i proby obrazenia mnie na pierwszy rzut oka (nie chce sie wdrazac w temat, to byla tylko taka prosba na przyszlosc)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium