SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 284404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
Oj Kruszek Kruszek i nie pan tylko pani bolą mnie łydki (plaszczkowaty i brzuchate), bolą mnie calusienkie naramienne, najszerszy grzebietu i chyba mm. obłe
dzien dobry tak w ogole

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
dzien dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
a posladki nie ?

oczywiscie nawiazuje tu do mokrego recznika zeby nie bylo.....

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-11-22 14:22:40

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Bry!

Dziś sobie wolne od uczelni zrobiłem, łóżko silniejsze ode mnie chyba było, hehehe

Oska - to bolą cię mięśnie łydek, bo uciekałaś przed nią? Jeszcze się zaraz dowiemy, że pupa też boli, bo ją podszczypywano

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-11-22 16:43:55

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
oj wy zboczki jedne nie, skakalam godzine przez 5 czesci skrzyni (oczywiscie odbijalam sie od odskoczni), wczoraj mnie juz zaczynało bolec i poprawilam skakanka i cwiczeniami silowymi (łapki) a trzeba bylo sobie odpuscic
nic ale jutro jade do poznania na ta giętka
ej w ogole jakie jaja, ja tu sie ciesze na sobote, juz ciuszki uszykowane, juz o 17 mam isc do kumpla () a tu sie nie zdziwie jak przez ta zalobe wcale imprezy nie bedzie buuuuuuuuuuuuuuu moze jestem egoistka no ale tak sie chce pobawic
chociaz protektor rządzi sie swoimi prawami

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
w pełni Cie rozumiem oska, wyłapali sensacje i robią sobie znowy z tego jaja po***y.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
wiecej osob dziennie ginie w Polsce

oraz heloł

Zmieniony przez - MKD w dniu 2006-11-22 21:12:13

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wiem że to tragedia, ale dzieją się gorsze rzeczy, tylko po prostu ciągle ktoś wszystko roztrąbuje. Trochę przykre jest to, że niedługo dowiemy się, że pozostali górnicy też nie zyją, bo nie wydaje mi się, żeby któryś przeżył...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no masz racje Kruszek, faktycznie nikt nie przezył.
ja tak sie tez sama nad soba zastanawiam jaka ja musze byc skoro obchodzi mnie prawie tylko to czy bedzie w sobote impreza i dzisiaj bede tam dzwonic
eeeeeeech

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
oska musisz być normalna, co innego jakbyś tam kogoś znała. Jeśli mówią w TV że kogoś zabili czy ktoś umarł to nie masz raczej rozbitego serca przez to, więc czemu masz mieć je teraz?? Ciebie obchodzi to co dot. Ciebie i twojego najbliżeszego otoczenia, norma. Były kilece jest kopalnia będzie co innego ale jest sensacja i mają o czym gadać.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium