SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kwas D-Asparginowy (DAA) - podnosi poziom testosteronu

temat działu:

Badania naukowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Za 1000zł to mam supli na cały rok ,czy 100zł na mies to dużo nie wydaje mi się ,co do sprawności to jest ona wymięrna jeżeli w mc dzwigne 200 kg na ławeczce wycisne 160 ,zrobię kilka wymyków na drążku ,przebiegnę 100m w 12,5 s do tego wyskoku dosiężnego mam 80 cm to nic mi się nie wydaje , większośc 20 latków tego nie potrafi ,sylwetka jest co prawda mniej wymierna ale otłuszczenie i stosunek obwodu brzucha do innych wymiarów można zmierzyć .A propo diety to ana także kosztuje ,a tak naprawdę to znam takich co ćwiczą bez suplementów i dopingu i cieszą się sprawnością i dobrą sylwetką .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
suplementy to tylko dodatek
bez nich mozna zbudowac dobrą formę

3podstawy były i zawsze będą
dieta
trening
regeneracja

później są dodatki
lepsze lub gorsze
słabsze lub te mocniejsze

a czy suple nie działają?
jak ktoś oczekuje cudów - to faktycznie nie działają

jest kilka sprawdzonych suplementów które działały,działają i działać będą
zaczynając od kreatyny,beta alaniny,białka w proszku,bcaa,argininy,kofeiny [czy inne stymulanty]
kończąc na prozdrowotnych jak 03,magnez i witaminy



Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-06-24 10:55:36

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 229
Samo białko z górnej półki i przedtreningówka to już ok.700zł. Tak się zastanawiam co można kupić za 100 i nic do głowy nie przychodzi. Oceniamy jednak booster testo DAA, który ma opinie negatywne a jest sprzedawany. Z całym szacunkiem ale teksty "sterydy to nie 'magiczny lek' który sam wszystko zrobi" są dla idiotów, którzy nie wiedzą co z czym... No i są magicznym lekiem - mój pies ocalił od amputacji łapę dzięki sterydom (mięśnie rosły jak na drożdżach, stąd empirycznie wiem jak działa kox). Nikt na to nic nie poradzi, że na koxie ludzie rosną a na suplach stoją w miejscu. Można im wciskać kit typu - zły trening, zła dieta, taki klimat itp. a to wszystko by dalej ich kasować. Właśnie kończę skomponowany przez siebie booster testo oparty na DAA (lepszego nie ma na rynku chyba, że z dosypką ph) - wszystkie składniki osobno - także wiem co biorę i w jakiej ilości - efekt to strata kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
czytałeś na jakiej zasadzie działają boostery testosteronu?
w większości przypadków na zasadzie efektu placebo
bierzesz cos = czujesz sie lepiej
nawet jeśli to mąka w środku

tego typu środki pomagają ludziom którzy maja problemy z libido/samym poziomem testosteronu/estrogenu

to po pierwsze

podobnie działa magnez czy cynk [fachowo nazywane ZMA]

jak ktoś ma 16-25 lat
czuje się jak młody Bóg
to tego typu rzeczy to faktycznie starta kasy

jeśli mowa o DAA




Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-06-24 15:39:59

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
barney1234
Samo białko z górnej półki i przedtreningówka to już ok.700zł. Tak się zastanawiam co można kupić za 100 i nic do głowy nie przychodzi. Oceniamy jednak booster testo DAA, który ma opinie negatywne a jest sprzedawany. Z całym szacunkiem ale teksty "sterydy to nie 'magiczny lek' który sam wszystko zrobi" są dla idiotów, którzy nie wiedzą co z czym... No i są magicznym lekiem - mój pies ocalił od amputacji łapę dzięki sterydom (mięśnie rosły jak na drożdżach, stąd empirycznie wiem jak działa kox). Nikt na to nic nie poradzi, że na koxie ludzie rosną a na suplach stoją w miejscu. Można im wciskać kit typu - zły trening, zła dieta, taki klimat itp. a to wszystko by dalej ich kasować. Właśnie kończę skomponowany przez siebie booster testo oparty na DAA (lepszego nie ma na rynku chyba, że z dosypką ph) - wszystkie składniki osobno - także wiem co biorę i w jakiej ilości - efekt to strata kasy.

STANOFUSION za 99ZŁ liczmy 129zł jest tam 10g bcaa na porcje których jest 35 lub ihs iron pomp za podobną sumę z tym że tu akurat bcaa jest mało ,ale porcji wyjdzie więcej bo jest po 5g argininy i ba co dla mniejszych gości będzie dawką za dużą to jest 120 zł na 3 miesiące licząc 3 treningi na tydzień ,czyli 40 zł / mies. do tego wpc 5kg za 300zł to starcza na 5 miesięcy czyli 60zł mies. to jest akurat w sumie 100zł na miesiąc można i tak naprawdę należy przedtreningówkę używać na cięższych treningach ,a nie na każdym więc starczy na jeszcze dłużej i tak naprawdę to podstawowa suplementacja którą można oczywiście rozszerzyć .A że koks działa tego nie kwestionuje tego ,tylko co z tego jak mięśnie Ci urosną a będziesz miał 25% tłuszczu to i tak ich nie zobaczysz .Nie wiem ile ćwiczysz i jak ,więc trudno mi oceniać sylwetkę ,ale naprawdę można sylwetkę zbudować bez koksu w 2 lata .Być może za duzych efektów oczekujesz w krótkim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
A co daa to powtórzę na mnie działa i nie zmieni tego 1000 badań ani opinii ,wzrost libido i regeneracja ,lepsze spanie przy 3g na dzień ,a niech tam niech to będzie efekt placebo ale jest i to po 2 dniach stosowania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 229
- daa to nie placebo typu tribulus - jajka jakoś tam pracują - ale daa solo jest bez sensu bo nie wiemy jak nasz organizm na to zareaguje (prolaktyna szeroko opisywana) - ja łączyłem z B6; tyrozyną, trans-resveratrol, ZMA, acetyl-lkarnityny, korzeń pokrzywy, żeń-szeń - zmniejszyłem węgle na korzyść białka z naturalnego pożywienia - trochę powycinało ale może to przez redukcję węgli
- wiem, że lepsze spanie, libido ale suple mają w priorytecie budować lub wspomóc budować mięśnie - osobiście ja śpię jak dziecko po resveratrol i rano codziennie "na baczność"
- z a 1000 suple na cały rok - no tak a później się rozpisują, że megabol to lipa - bo to lipa - dobre kosztuje - na resztę szkoda kich
- co do iron pump i argininy - więc jest ona podstawowym składnikiem komórek rakotwórczych - odstąpiłem od zakupu jak sobie poczytałem, poza tym z testu po takiej dawce powinna być pompa a jest pompka
- sylwetkę w 2 lata zbudujesz ...... - nie wiadomo o jakiej sylwetce rozmawiamy także nie ma sensu drążenie
- przecież leczenie testo po 40 (w granicach fizjo) popd kontrolą lekarza w odpowiednich przypadkach jest wskazane - gęstość kości, przerost prostaty, libido, depresja - i nie aromatyzują - obecnie podobno bardzo popularne żele
- nadal nie widzę godnego polecenia supla w cenie 100 - kiedyś podobno był dobry novedex no ale tam dosypywano ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
1. DAA działa jedynie do 8 tyg(zapycha receptory potem) 2. Zapchanie receptorów powoduje to, że każdy następny cykl będzie słabszy - oczyszczanie trwa ok. 6 miechów 3. To nie jest cudowny medykament - on po prostu oszukuje organizm, że poziom testosteronu jest za niski i organizm zaczyna go podwyższać. Powyżej fizjologicznego max i tak nie podbije.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mareckizawada

A co daa to powtórzę na mnie działa i nie zmieni tego 1000 badań ani opinii ,wzrost libido i regeneracja ,lepsze spanie przy 3g na dzień ,a niech tam niech to będzie efekt placebo ale jest i to po 2 dniach stosowania .



solaros

jak ktoś ma 16-25 lat
czuje się jak młody Bóg
to tego typu rzeczy to faktycznie starta kasy



im dłużej sie żyje na tym świecie
tym większa szansa że nawet tribulus zadziała

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
barney1234
- daa to nie placebo typu tribulus - jajka jakoś tam pracują - ale daa solo jest bez sensu bo nie wiemy jak nasz organizm na to zareaguje (prolaktyna szeroko opisywana) - ja łączyłem z B6; tyrozyną, trans-resveratrol, ZMA, acetyl-lkarnityny, korzeń pokrzywy, żeń-szeń - zmniejszyłem węgle na korzyść białka z naturalnego pożywienia - trochę powycinało ale może to przez redukcję węgli
- wiem, że lepsze spanie, libido ale suple mają w priorytecie budować lub wspomóc budować mięśnie - osobiście ja śpię jak dziecko po resveratrol i rano codziennie "na baczność"
- z a 1000 suple na cały rok - no tak a później się rozpisują, że megabol to lipa - bo to lipa - dobre kosztuje - na resztę szkoda kich
- co do iron pump i argininy - więc jest ona podstawowym składnikiem komórek rakotwórczych - odstąpiłem od zakupu jak sobie poczytałem, poza tym z testu po takiej dawce powinna być pompa a jest pompka
- sylwetkę w 2 lata zbudujesz ...... - nie wiadomo o jakiej sylwetce rozmawiamy także nie ma sensu drążenie
- przecież leczenie testo po 40 (w granicach fizjo) popd kontrolą lekarza w odpowiednich przypadkach jest wskazane - gęstość kości, przerost prostaty, libido, depresja - i nie aromatyzują - obecnie podobno bardzo popularne żele
- nadal nie widzę godnego polecenia supla w cenie 100 - kiedyś podobno był dobry novedex no ale tam dosypywano ph
Suple działają subtelnie ,ale efekty uboczne są minimalne albo żadne , sterydy efekty są szybsze i większe ale skutki uboczne duże , pewnie wiesz jakie .Co do testo po 40 ok , ale lekarz nie zaleci Ci dawki kilkanaście razy ponad normę jak niektórzy na cyklu biorą ,masz podobnie lat jak ja i jak czujesz że masz w dole skali to bierz , ja na dziś takiej potrzeby nie mam .Akurat ja próbuje jedynie utrzymać mięsień na poziomie który mam bo i tak przy 12 % tłuszczu ważę ponad 100kg a w zimie 110-112 i więcej mi nie trzeba więcej ,dziś ćwiczę głównie dla przyjemności i utrzymania formy . .Jak czytam co dziś biorą 17 latkowie ,myśląc że jak raz w wzieli i nic im nie jest ,to tak będzie zawsze , to się zastanawiam czym będą się ratować po 30 czy 40 -stce .Suple to może 10 % efektów ,koks w rosądnych ilościach następne 10% to moje zdanie ,wiem że nie wszyscy się z tym zgodzą ale takie jest moje zdanie.

Zmieniony przez - mareckizawada w dniu 2014-06-24 22:01:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - wzrost wytrzymałosci,siły i masy miesniowej

Następny temat

ZMA - boosterem testosteronu? ........KIT!

WHEY premium