SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupujemy,kupujemy 3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 325508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
flex15
Hekade
a kupie sobie dzis pare kg tego kuraka. Ale co mnie Panowie zastanawia, kupilem kiedys (na promo jak ma to znaczenie) kuraka w biedronce, w ten sam dzien poporcjowałem i zamrozilem, jak go zaczalem odmrażać to momentami był on takiego dziwnego żółtego koloru, posiedział odmrozony jeden dzien i już capił, ale jeść się dało i smakował normalnie, moze chemia ktora byl napakowany sie sp******iła i takie cos powstalo ?
Brałem juz kilkanaście razy filety w biedrze na promo i 2 razy tak miałem. Ostatnio pałki te z udka wziąłem ( promo :) ) data niby była , a po 2 dniach w lodówie zaczęły yebać potwornie .


kupiłem ze 3 tygodnie temu cyce w promo w Biedronce i tyle wody wyciekajacej podczas grillowania nigdy wcześniej nie widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
taka mała informacja znajomy miał siostre,siostra miałą farme kurczaków.Te kurczaki kupywal tesco od nich.podobno zdechlaki też brali na różno za 1/10 ceny heh.Nie wiem ile w tym prawdy ale casami lepiej dać 2 zł więcej a jeść chcoaiż troche zdrowsze mięcho

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2014-06-08 01:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
markety nie biorą kurczaków z ferm (nie farm) to po pierwsze, a po drugie maja umowe z rzezniami ktore maja z gory okreslona cene w umowie z danym marketem i daja gotowy produkt juz wypatroszony i obrobiony wg umowy. wiec historie typu sasiadki wujka siostry córka są smieszne. wiem tylko że są pikowane wodą te piersi i jest to normalny proceder w krajach ue, w holandii na lini z piersiami wjezdza piers miniaturka wyjezdza gigant jak u indyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Mentor KRJ
taka mała informacja znajomy miał siostre,siostra miałą farme kurczaków.Te kurczaki kupywal tesco od nich.podobno zdechlaki też brali na różno za 1/10 ceny heh.Nie wiem ile w tym prawdy ale casami lepiej dać 2 zł więcej a jeść chcoaiż troche zdrowsze mięcho

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2014-06-08 01:59:29


Ale pyerdolisz gościu....

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Hubert81
flex15
Hekade
a kupie sobie dzis pare kg tego kuraka. Ale co mnie Panowie zastanawia, kupilem kiedys (na promo jak ma to znaczenie) kuraka w biedronce, w ten sam dzien poporcjowałem i zamrozilem, jak go zaczalem odmrażać to momentami był on takiego dziwnego żółtego koloru, posiedział odmrozony jeden dzien i już capił, ale jeść się dało i smakował normalnie, moze chemia ktora byl napakowany sie sp******iła i takie cos powstalo ?
Brałem juz kilkanaście razy filety w biedrze na promo i 2 razy tak miałem. Ostatnio pałki te z udka wziąłem ( promo :) ) data niby była , a po 2 dniach w lodówie zaczęły yebać potwornie .


kupiłem ze 3 tygodnie temu cyce w promo w Biedronce i tyle wody wyciekajacej podczas grillowania nigdy wcześniej nie widziałem.


W każdym 'punkcie' sprzedającym mięso / wyroby wędliniarskie od dłuższego czasu jest możliwość wglądu do składu (jeśli jest sprzedaż otwarta a nie zamknięta-porcjowana/paczkowana), i jeśli się poczyta składy szynek czy innych wyrobów to widać wyraźnie - skład 1kg wyrobu 60% wody więc więcej chyba nic nie muszę piać.

Jeśli ktoś nie wie jak kupować wystarczy przekręcić do woj IH i zapytać na co zwracać uwagę przy zakupach tefo czy owego, to będzie się wiedziało i nie będzie skuchy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
No to trzeba w poniedziałek jeszcze jechać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Gdzieś jakaś fajna patalnie idze teraz wyrwać ? najlepie 26-28 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3375
KoliF
Gdzieś jakaś fajna patalnie idze teraz wyrwać ? najlepie 26-28 cm


ja kupiłam patelnie ceramiczną w PEPCO bardzo fajna nic nie przypala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jeszcze z tydzień temu w tesco było promo na tefala nawet do - 70%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
12-17 czerwca Kaufland

schab 12.49
ser edamski 14.90
ryż biały cenos 1.69 pudełko
filet z indyka 16.89

i 16-17 czerwca jajka L 2.99 za 10 sztuk

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc przy odbloku

Następny temat

DECA I SUTATON Prosba o rozpisanie jak brac

WHEY premium