SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupujemy,kupujemy 3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 325398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
a kupie sobie dzis pare kg tego kuraka. Ale co mnie Panowie zastanawia, kupilem kiedys (na promo jak ma to znaczenie) kuraka w biedronce, w ten sam dzien poporcjowałem i zamrozilem, jak go zaczalem odmrażać to momentami był on takiego dziwnego żółtego koloru, posiedział odmrozony jeden dzien i już capił, ale jeść się dało i smakował normalnie, moze chemia ktora byl napakowany sie sp******iła i takie cos powstalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
W Carrefour niby 3kg za jednym razem mozna wzizc wiec trza łązic pare razy , tzn tak było u mne ;). Fileciki małe mają troche fatu mniej lub więcej ale cena zacna

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
barteklip9
W Carrefour niby 3kg za jednym razem mozna wzizc wiec trza łązic pare razy , tzn tak było u mne ;). Fileciki małe mają troche fatu mniej lub więcej ale cena zacna
u mnie normalnie pakowala 3 siateczki po 5 kg tylko mowila forma pujdzie :) kiedys z jajkami to robili problemy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 987 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17143
Hekade
a kupie sobie dzis pare kg tego kuraka. Ale co mnie Panowie zastanawia, kupilem kiedys (na promo jak ma to znaczenie) kuraka w biedronce, w ten sam dzien poporcjowałem i zamrozilem, jak go zaczalem odmrażać to momentami był on takiego dziwnego żółtego koloru, posiedział odmrozony jeden dzien i już capił, ale jeść się dało i smakował normalnie, moze chemia ktora byl napakowany sie sp******iła i takie cos powstalo ?
Brałem juz kilkanaście razy filety w biedrze na promo i 2 razy tak miałem. Ostatnio pałki te z udka wziąłem ( promo :) ) data niby była , a po 2 dniach w lodówie zaczęły yebać potwornie .

. . . . .. .. .. .. .... .... .... .... ..... .....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
ja rowniez z biedra co do fileta z kuraka mam nieprzyjene wspomienia zawsze smiedza jakos dzinwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
wiec jak z tym pakowaniem po 3kg? komus cofneli wiecej czy po prostu na inny paragon? bo z jajkami kiedys byl problem jak byly w jakiejs fajne promo typu wez jeden i drugi taniej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 161870
ja tam spytałem kolesia czy są jakieś limity i powiedział że nie ma więc to zależy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4316
raz bez limitu a raz robią problem.. zależy chyba od humoru ekspedientki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
Do kiedy ta promo na cyce w kerfie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3375
do 9 czerwca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc przy odbloku

Następny temat

DECA I SUTATON Prosba o rozpisanie jak brac

WHEY premium