SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupiony zestaw suplementów - ile i kiedy brać.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Cześć! Pisałem tu pare tyg temu w celu pomocy z dobraniem dla mnie supementów. Więc tak, wybrałem to co polecaliście i zakupiłem. Paczke dostałem pare dni temu.
Może zaczne od krótkiego opisu swojego celu. Mam 20 lat, waże 80kg~, wzrost 180cm. Nigdy nie miałem ze sportem styczności. Jadłem praktycznie same śmieci, jakieś fast foody, drożdzówki i słodycze. Mam spory pokład tłuszczu na brzuchu i klatce piersiowej. Celem jest wypalenie tego.
Diete mam, ograniczam węglowodany, trening to bieganie - mogę biegać praktycznie o każdej porze dnia, byłe pogoda dopisała.

A więc suplementy jakie mam to (w nawiasach ilość w 1 opakowaniu):
4x Vita-min Olimp (2x30tab)
4x Gold Omega 3 Olimp (120tab)
2x spalacz Super Cuts 3 Universal (130tab)
1x białko 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE Olimp (700g)
1x białko PROVIT 80 Olimp (700g)
1x Vit C Trec (100tab)
1x GABA 750 Trec (60tab) - dostałem gratis

Odrazu mówie czemu taki spalacz - jestem "uczulony" na kofeine.

Więc, jak radzicie wszystko rozłozyć? Prosze o uwzględnienie ilości, czasu - przed/po posiłku (i jakim), oraz przed/po treningu. Białko planuje brać 2x dziennie po 35g prochu.
Myśle, że najwięcej problemów może stworzyć spalacz. Jak go kupowałem to pisało żeby brać 3x dziennie po 2 tabletki, natomiast na opakowaniu pisze co innego. Dodaje zdjęcie opakowania:



Jakby ktoś chciał może rzucić okiem w temat w którym prosiłem o pomoc w suplementacji, tam dokładnie opisałem swoje "problemy" :) https://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcja_i_pierwsza_suplementacja__proszę_o_pomoc-t861867.html

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
koob
Diete pomagał układać mi kolega który siedzi od paru lat w tym temacie, chodzi na siłownie, itp. Mówił, że białka warto brać 2-2,5g na kg masy ciała. Ale jeżeli to za dużo to ok.


to raczej nie do konca sie zna - bo zapytaj sie kolego dlaczego
skoro nie cwiczysz silowo(!) masz nadal brac 300% wiecej bialka niz zwykly smiertlenik?

dla ludzi nieciwczacych w zupelnosci wystarczy ~1g bialka
jesli celem nie sa miesnie a np. spalenie tkanki tluszczowej

moze jesc wiecej ograniczajac weglowodany - ale ucinajac kcal bardzo nisko nie ma sensu jesc duzo bialka + duzo weglowodanów nie majac miesni i nie cwiczac silowo

bo po co?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
1. Vita-min Olimp - do posiłku bogatego w tłuszcze, ale nie przed treningiem. Ja preferuję do śniadania.
2. Gold Omega 3 Olimp - 4-6 kapsułek dziennie, może być brane z witaminami
3. Super Cuts 3 Universal - tutaj radziłbym Ci zacząć stopniowo. Sprawdź jak działa na Ciebie 2x1 kaps, później 2x2 kaps, a na końcu 2x3 kaps. Pierwsza porcja rano na czczo, a druga 30 minut przed aerobami
4. 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE Olimp - według braków w diecie
5. PROVIT 80 Olimp - według braków w diecie
6. Vit C Trec - razem z witaminami
7. GABA 750 Trec - 30-60 minut przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
a cwiczysz cos wogole czy tylko bedziesz bral suplementy?

imo - to glupota wydawac kase na cos bo takie same efekty bys mial na poczatku rezygnujac tylko ze smieci i zmieniajac nawet odrobine diete!

suple to dodatek a nie podstawa!

skoro bledy nadal bedzies zpopelnial suple nic nie zrobia a nawet jesli cos tam zrobią - w co watpie,przy minimalnej wiedzy na temat diety i prawidlowego odzywiania to komentarz bedzie taki ze suple nie dzialaja

nie chce źle dla Ciebie - ale idz i ogarnij diete najpierw
ułóz sobie diete pod swoj cel
jesli juz bedziesz mial diete to trenuj bez supli

na samej 'diecie' na poczatku osiagniesz duzo

choc te suple nie sa wcale 'hardkorowe' to jednak na sam poczatek proponowalbym Ci sie zajac zmianą trubu zycia,zmianą diety glownie i dodaniem aktywnosci

jesli to nic nie da - wtedy mozesz dodac jakis spalacz
a nie miec spalacz i myslec co dalej

witaminki czy 03,prozdrowotnie moze byc - ale zeby wyciagnav cos z tego - przydaloby sie zmienic diete i dodac troche sportu

pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-06-23 00:28:23

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Pisałem diete mam. Minus 300~kcal niż moje zapotrzebowanie, białko 2-2,5g~ na kg masy ciała, węgli koło 100g. A ćwiczenia to głownie bieganie, dodam też rower - planuje zakupić jakiś na początku lipca. I do tego czasem na basen się wybiore.
Masa mi słabo leci. Kiedyś ważyłem 90kg prawie, do 80 zleciało bez problemu, teraz już jestem dużo szczuplejszy, nie mam "boilera", na rękach pod skórą widać żyły, tylko najwięcej tłuszczu mam na brzuchu i klacie, tak jakby pod skóra.
Suple już zakupione, nie chce z nich rezygnować, nie są to jakieś "hardkorowe" czy drogie specyfiki, bardziej kupowałem je pod kątem motywacji (no wiesz, wydam na coś pieniądze to będę chciał coś osiągnać żeby pieniądze nie zostały zmarnowane).

Adikss - dzięki wielkie. A białko wyliczyłem sobie, że będę potrzebował 2x dziennie po 35g prochu. Więc o jakich porach dnia najlepiej brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Ja białko przyjmuje głównie po treningu, gdy w organizmie panuje "okno anaboliczne" i czasami przed snem dodaje do twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale On nie cwiczy wiec nie ma okna anabolicznego
ew. po bieganiu ale w tym przypadku bialko jako uzupelnienie diety
kiedy nie mozesz zjesc posilku/kiedy sie spieszy/czy po bieganiu wlasnie

ale bieganie to nie to samo co trening z obciazeniem

jesli dieta jest to dobrze
witaminki czy reszta prozdrowotnych tez dobrze ze bierzesz
nie doczytalem ze juz schudles sporo,zrozumialem ze dopiero zaczynasz wiec stad nieporozumienie - jesli to 'kolejny krok' to wlasciwe wyjscie ze spalaczem

o tym wlasnie pisalem wyzej

rozpiska jak kolega
Adikss
1. Vita-min Olimp - do posiłku bogatego w tłuszcze, ale nie przed treningiem. Ja preferuję do śniadania.
2. Gold Omega 3 Olimp - 4-6 kapsułek dziennie, może być brane z witaminami
3. Super Cuts 3 Universal - tutaj radziłbym Ci zacząć stopniowo. Sprawdź jak działa na Ciebie 2x1 kaps, później 2x2 kaps, a na końcu 2x3 kaps. Pierwsza porcja rano na czczo, a druga 30 minut przed aerobami
4. 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE Olimp - według braków w diecie
5. PROVIT 80 Olimp - według braków w diecie
6. Vit C Trec - razem z witaminami
7. GABA 750 Trec - 30-60 minut przed snem


Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-06-23 00:58:37

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Tak, odchudzałem się od grudnia chyba, na początku bez liczenia, wywaliłem śmieci i ograniczyłem węgle. Ale już od kwietnia waga przestała lecieć. Teraz mam wakacje to sobie będę wszystko ładnie liczył i eksperymentował w kuchni :)
No niestety, na siłownie nie planuje iść. Dość daleko mam, nie mam z kim chodzić. Do tego mieszkam tak jakby w dwóch miastach - u siebie, i w mieście w którym studiuje. We wakacje raz będę bywał tu, a raz tam. Może jakieś hantelki sobie pożycze od kogoś, ale o tym będę myślał później.

A warto biegać przed śniadaniem? W sensie, łyknałbym tego spalacza i białko wziął i poszedł biegać.
Omegi wszystkie na raz czy np. po jednej do każdego posiłku?
GABA łącznie z twarożkiem przed snem, może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Ach, faktycznie. Nie zauważyłem tego, logicznym dla mnie było, że skoro wchodzi na suple, to jest trening siłowy + aeroby + odpowiednia dieta.

Moim zdaniem nie warto biegać przed śniadaniem, ponieważ po śnie organizm jest "wyjałowiony" i nie ma zbyt wiele siły na porządny trening. Najlepiej sobie na spokojnie zjeść śniadanie, odczekać i dopiero wtedy ruszyć w rejs. Przed bieganiem lepsze byłoby BCAA, a białko po bieganiu, ale to niestety musiałbyś dokupić.

Zmieniony przez - Adikss w dniu 2012-06-23 01:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Adikss
Ach, faktycznie. Nie zauważyłem tego, logicznym dla mnie było, że skoro wchodzi na suple, to jest trening siłowy + aeroby + odpowiednia dieta.




wyjalowiony moze i jest

ale pytanie powinno byc - na czym mu zalezy?
nie cwiczy = nie ma mieśni!
wiec na miesniach nie tylko na zrzuceniu fatu,wiec pora po poscie(!) jest nabardziej odpowiednia do biegania

ale nie jedz nic,szklanke wody,spalacz,umyj sie,ubierz,przygotuj sniadanie/produkty na sniadanie - ale nie jedz!
minie akurat 15-20minut - idz pobiegac!

jesli celem jest utrata fatu - no chyba ze sie myle i masz sporo miecha na sobie ktore chcesz zachowac - to mozesz wypic bialko

ale jesli celem jest reduckja fatu to tak jak napisalem wyzej opcje najlpesza
na poczatek biegaj 20-30minut,nie dluzej
moze dzialac
jesli nie mozesz zwiekszyc czas


Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-06-23 01:33:30

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
imo - suple dobre jak na obecny 'poziom'
dawkowanie dobre

z progresem,po pewnym czasie,2-3miechy - mozesz dokupic cos mocniejszego
ale przypilnuj diete + dodawaj aktywnosc (czas trwania,intensywnosc)
biegaj/jezdzij na rowerze/plywaj - zmieniaj jesli mozesz

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Tak, zależy mi na zrzuceniu wagi, a nie na mięśniach. Nie wiem gdzie te białko wrzucić, w każdym posiłku mam troche białka, a żeby mieć bilans koło 2,5g białka na kilogram masy ciała to musze te 2x 35g prochu zjeść.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trec cm3 + nitrobolon II powder

Następny temat

Powiedzcie sami co o tym myslicie czy to nie dziwne ???????

WHEY premium