SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka a inne sporty -> jak trenować

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail, nie przesadzaj, nie stosowałem jeszcze takiego planu treningowego, ale zdarzało mi się przez kilka dni ćwiczyć z podobną intensywnością. I nie było wcale tak źle, myślę że dałbym sobie radę. Bez sięgania po "suplementy", o których wspomniałeś.

NAJBARDZIEJ CI DO TWARZY Z UŚMIECHEM. Leonardo da Vinci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ja też o nich zapomniałem. Czyli ćwicząc zapasy 4-5 razy w tygodniu thaibox 3razy , siłownia 3 rasy normalnym programem na mase, dodatkowo rowerek kondycyjnie 2x w tyg, duża ilość węgli jakieś suple i da sie nie zapaść na przetrenowanie??

"...Pain and glory..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm nikt nie odpowiada-pewnie wszyscy poszli sie regenerować

"...Pain and glory..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Bartekj pewnie się da- na zasadzie "Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera"

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
. Ale jak wszystko dobrze technicznie by sie ćwiczyło, wkładało sie w to dużo energi i siły, każdą dyscyplinę trenowało sie tak jakby była to jedyna i najwarzniejsza dla mnie dyscyplina, wkładało w to dużo starania. Siłownia miałaby być uzupełnieniem [treningi te co napisał Kilop na zmiane np po 2 miesiące zapaśniczy i bokserski] da sie nie przetrenować?? Domyślam sie że niezbędne będą kosmiczne ilośći aminokwasów. Wszysko robie dla siebie, nie mam zamiaru jeździć po zawodach, zdobywać stopnie tylko coś umieć [dla siebie]

"...Pain and glory..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
a co byście polecali na korpus dla sprintera, bo jak będzie się tylko nogi trenowała to można śmiesznie wyglądać:) I czy można jakoś zastąpić martwy ciąg(nie mam tak dużo obciążenia) i uginanie nóg leżąc(nie mam maszyny)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 127
Mam pytanie i niewiem na kturym poscie je zadac??:( Powiem krutko czy mozecie mi podpowiedziec jakis plan cwiczen na silownie takie oglne na co kiedy bo musze schudnac:( I kompletnie nie wiem co cwiczyc i ile seryjek :( Prosze POMUZCIE z gury DZIEKI :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2159
Czy chodząc na siłownie 3xtyg. mam za każdym razem wykonywac wszystkie 13 ćwiczeń? (mam na myśli trening dla boksera). Czy można je jakoś podzielić? np. według grup mięśniowych. A może lepiej ćwiczyć tylko jedną grupę mieśniowa w danym dniu? np. pon-klatka, wt-plecy, śr-bicep, przedramie, czw-triceps, piąt-barki, sob-nogi, niedz-wolne. Czy taki sposób jet dobry na siłe i dynamike?, oczywiście w gre wchodzą jeszcze serie i powtórzenia.

Najlepszą obroną jest atak.
Powiedz, kiedy masz powiedzieć uderz, kiedy musisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 413
a jaki moze byc plan pod.BJJ.NA SILOWNIE MOGE CHODZIC TYLKO 2RAZY W TYG.RESZTE MAM TRENINGI.BJJ.I MMA

FIGHTER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z a K w A s K i :>

Następny temat

Pomoc dla dinozaura

WHEY premium