SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuba - Przygotowania sezon 2016 str 17

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3666
Forma jest ok ,ale mięsa będzie brakować niestety ... Juniorzy open startuje :)
Od dzisiaj juz ładuje więc mam nadzieje ze nabije coś :)


Zmieniony przez - Kuba.L w dniu 2015-07-16 10:31:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Może się kolega na jakiś filmik z pozowanie skusi ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3666
Jutro może coś nagram bo dzisiaj brak czasu kompletny :) Rano trening ,teraz 11 h praca a po powrocie golenie,peeling,pakowanie i robienie żarcia bo rano o 7 pociag do Sopotu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3666
Ja juz w Sopocie :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3666
reszta










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Duzo sie nie zmienilo, sucho sucho i raz jeszcze sucho ;)

Oby pogoda dopisala tak jak dzis. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3666
Debiut zaliczony ; ) Niestety dla mnie nieudany ... na 30 zawodników nie wszedłem do 15 . Z formy byłem zadowolony ,niestety spieprzyłem wszystko pozowaniem , na scenie zachowywałem się jak totalny wypłosz ; ) 4 miesiące przygotowań spieprzyłem w 2-3 minuty .
Co do samych zawodów to bardzo wysoki poziom ,w porówaniu do ubiegłego roku to inny świat . Organizacja samych zawodów pozostawiała wiele do życzenia ... liczba zawodników chyba lekko przerosła organizatorów ... na scenie jeden wielki ścisk ,okrojona liczba pozowań ,kategorie rozgrywane byle jak najszybciej nie patrząc na zawodników , no ale nie bede się tłumaczył organizacją i sędziowaniem ,bo to ja dałem głównie dupy ; ) Myśle że gdybym lepiej się zaprezentował to 15 była w zasięgu ręki .

Od wczoraj rozpocząłem okres budowy masy mięśniowej ,na bierząco dalej bede opisywał moje poczynania

Po zawodach 3 dni totalnego resetu j jedzenie co chciałem dało sie we znaki ... na weryfikacji 78 kg z hakiem a wczoraj 89 kg ...
Spuchniety jak balon ,ale jeem juz czysto więc powoli schodzi opuchlizna

Kilka fotek















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3666
...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Forma dobra, jednak brakuje sporo masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Co do średniej organizacji i ogromnej frekwencji zawodnikow musze sie zgodzic.
Co do Twojej formy to przede wszystkim brakuje mięśni takze dobrze ze zaczales juz okres masowy ;)
Fajne doświadczenie za Toba, nastepnym razem będzie latwiej co do obcowania ze scena ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Przygotowanie do zawodów - Adrian Huber

Następny temat

MUSCLE SOPOT 2015

WHEY premium