SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuba Tokarz ma szanse znowu chodzić

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
mysle ze dobrym rozwiazaniem byloby wprowadzenie pomocy materialnej za pomoca smsow, oczywiscie po uzgodnieniu z operatorami na jakich warunkach, to ulatwiloby sprawe wielu ludziom ktorzy nie maja czasu leciec na poczte lub do banku

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
j/w
wiem że to może śmieszne, ale dobrym pomysłem było by powiadomienie o tym programu UWAGA/TVN. już nie raz robili tam takie akcje, na sms'y, gdzie naprawde grube pieniądze wychodziły.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
j/w
bylabym skłonna pare wysłać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no to w czym problem? wysyłajecie, pomózcie inaczej niż deklaratywnie. każda pomoc jest bezcenna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Smsów się nie opłaca, bo operatorzy biorą za takie rzeczy duże prowizje. Zrobić przelew przez Internet to kwestia kilku minut i najcześciej jest za darmo bądź kilkadziesiąt groszy.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Tomasz jeżeli dobrze się sprawe załatwi to operatorzy zrezygnują z zysku.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
tak czy owak póki co, róbmy przelewy. ode mnie już poszło.nieduzo, no ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Wysłałem kasę. Sam reaguję w podobnych sytuacjach tak jak Kuba i zdaję sobie sprawę z ryzyka, jakie jest z tym związane. Mi się 2 razy udało z takich interwencji wyjść prawie bez szwanku (raz tylko sobie dłoń uszkodziłem na 3 miesiące...) i cholernie mu współczuję. Jeżeli nie jesteście go w stanie wspomóc finansowo, to przynajmniej w przyszłości, gdy ktoś zareaguje w podobnej sytuacji, pomóżcie mu! Nie ma nic gorszego, niż masa ludzi stojąca dookoła i udająca, że ich to nie dotyczy.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 95 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3528
ja tez wyslalem, nie bardzo bylem zorientowany w sytuacji wczesniej, ale takim osobom trzeba pomagac, moze kiedys my bedziemy w potrzebie...

Jeżeli bez medalu jesteś nikim, to z medalem też będziesz nikim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3228
czesc sory ze sie wtrace ale pamietam jak kiedys byl tu taki user "bling bling" i pamietam ze zostal dotkliwie pobity przez jakis gnojow, był w ciezkim stanie przewieziony do szpitala. mam pytanie wyszedl z tego??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakup hantli i sztangi - wybór

Następny temat

FILMY z polskimi kulturystami sogi

WHEY premium