SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuba_SnK / dziennik / Mala zmiana - prawie jak kulturysta ;-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
bo to jest sport dla wybrańców (chorych na umyśle ) ty juz widac sie wyleczyłeś
szkoda

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a nie rezygnuje przez kontuzje... w skrócie:
1. co mi daje ten sport? 320zł stypy sportowej miesiecznie



ja za czasow studenckich bylbym wniebowziety z takim stypendium sportowym

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
teraz bedziesz mial czas na trenowanie łap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
nadal wlasnie nogi powinne byc priorytetem, tyle ze rehabilitacyjnym i w innym rozkladzie tygodniowym

co do nowego tytułu bloga - widzialem kilka Twoich cwiczen na YT, i dosc słabo z proporcjami silowymi, ciekawe czy dasz rade nadrobic, bo dotychczas to jakas zabawa była

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"lekko" (a nawet dosc mocno) napity i inna klawiatura wiec sory za wszystkie bledy


najpierw ad. Wodyn

za kilka miesiecy (jesli bede w stanie normalnie trenowac) moze wroce do treningow i powiem Ci szczerzee, ze jestem w stanie trenowac nawet pod Twoimi skrzydalmi (jesli oczywiscie bylbys zainteresowany trenowaniem mnie - tak jak pisalem Jarotowi, moze przekazal).

Czasy sie zmieniaja - 320zl to nie tak duzo bo liczac na korepetycje - 12-13h ... a to nie tak duzo . A policz ile czasu sie traci na posilki, treningi, i na regeneracje.


a co do slabego psychicznie - jesli to sprawi, ze poprawisz sie psychicznie/fizycznie - tak, jestem slaby psychicznie. I na razie nie ma zamiaru poprawiac sie psychicznie - wolalbym liczyc n-wymiarowe calki w pamieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
never give up!!


trenuj 2-3 razy w tygodniu zachowuj forme a nawet ja buduj kontuzja sie wyleczy i powracaja bo ty masz do tego dar ogromny!!! nie marnuj tego!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
czy ja cos pisalem o slabosci psychicznej?

jestes troche uparty i narwany, a to raczej w druga strone działa niz slaba psycha...


PS

czasem zamiast korepetycji lepiej sprobowac policzyc w pamieci calki n-wymiarowe , jak sie uprzesz to policzysz, przynajmniej te ktore potrafisz liczyc na papierze bez sciagi ze wzorami.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Aha

Rybas pisał cos o "warunku" słabości psychicznej

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HELP

Następny temat

Split czy taki będzie dobry?

WHEY premium