SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ku przestrodze

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1231
Wczoraj wdałęm sie w bójkę wieczorem. Efekty były takie że w czasie bójki odnowiła mi sie kontuzja i wyskoczył mi bark. Jestem w****iony na samego siebie i powiedziałem sobie że naprawde bede robił wszystko żeby unikać takich sytuacji bo to wykluczy mnie z treningów na kolejne kilka tygodni. Pisze to żeby ktoś okazał sie mądrzejszy odemnie i nie wdawał sie w bójki bo to bez sensu. Ja mam pecha i zdarza mi sie to dość często ale kare teraz ponosze i bede starał się zmienić. Lepiej energie spożytkować na treningu niż później żałować.

Pozdrawiam i uważajcie na siebie...

Kto nie próbuje, nie wygraywa....

"...Czasem zeby pójść do przodu trzeba zrobic krok do tyłu..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1231
Jutro dostane numer od trenera do lekarza mam sie do niego zgłośić i on mi powie co mam robic. W najgorszym wypadku operacja zobaczymy.......Dzieki za sogi panowie odbije jak wejdą.

Pozdrawiam

Kto nie próbuje, nie wygraywa....

"...Czasem zeby pójść do przodu trzeba zrobic krok do tyłu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Historia jak historia,ale jestem ciekawy jak Ty chcesz normalnie trenowac SW z wypadajacym barkiem?

Zdaje sobie sprawe,ze ludzie potrafia cale zycie z takim barkiem przetrwac,ale jezeli chcesz dluzej trenowac SW to mysle,ze powinienes zastanowic sie nad operacja.Faktem jest,ze rzadko zycie wraca do normy po operacji calkowicie,ale mysle,ze nawykowe wypadanie barku moze grozic powaznymi konsekwencjami w przyszlosci.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
Kiedys znajomemu wypadał bark przy byle jakim złym ruchu. Miał operacje i po operacji było to samo...

Mi też kilka razy wypadł bark. Zaczałem wiecej cwiczyc i poki co mi sie to nie zdarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Stawian co trenujesz? Biles sie 1vs1 ? Wracaj do zdrowia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 889
Czasami przy sierpowym czuję pewne takie skoki(przeskoki) w barku i do przyjemnych to nie należy. To nazywacie wypadaniem barku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Stawian: wracaj do zdrowia.

kiełbasa11: nie, takie "przeskoki" mają inną przyczynę. Medyk wytłumaczyłby to lepiej, ale najkrócej mówiąc-jedno ze ścięgien w ramieniu porusza się w czymś w guście rowka. Gdy nadwyrężysz mięśnie ramienia-ścięgno z niego wyskakuje i wskakuje z powrotem przy niektórych typach ćwiczeń-stąd "strzelanie". Sam tak miałem, kumpel przesadził z dźwignią na bark a potem sam "doprawiłem" treningiem aikidockej szermierki. To "strzelanie" nawet nie boli-ale lepiej skonsultuj się z lekarzem, bo kontuzja zostawiona sama sobie zwykle się pogarsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja se wybilem,ale mi nastawili,fajnie bylo.

Co do bojek to zgadzam sie,ja juz 2 razy srodrecze zlamalem.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a ja jestem spokojny człowiek i bójek unikam

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4285
jezu pierwszy raz slysze o wypadajacym karku to chyba jest straszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1231
Typer: Rozmawiałem o tym z lekarzem bo byłem odrazu na pogotowiu, powiedziałem że sie przewróciłem Lekarz powiedział że ogulnie w treningu nie powinno mi to przeszkadzac i ma racje bo w treningu mi to nie przeszkadza(oczywiście po odpowiednio długiej i dokładnej rozgrzewce i odpowiednim wyleczeniu kontuzji) Ale na ulicy byłęm nie rozgrzany i to dlatego.
LapEkkk: Trenuje Rugby (To z tąd ta kontuzja) i Kicka. Tak to było 1vs1 Było tak: (Moje przypuszczenia. Była to próba kradzieży. Poniewaz idziemy na przeciwko siebie w swoim kierunku i nagle gdy koles jest jakies 3-4 metry predemna nieznacznie przyspieszył i jakos dziwnie sie złożył i widziałem że bedzie chciał mnie udezyc kiedy zobaczyłem ze nadlatuje cios odruchowo przyjałem podwójna garde i obroniłem sie przed ciosem cofnałem sie o 2 kroki tak że prawy sierpowy również przestrzelił i wtedy również chyba odruchowo za***ałem mu pożądna szarże (Jak ja to kocham ) wtedy wyskoczył bark On leży na ziemi na plecach ja przyjąłem pozycje wyprostowaną chyba tylko dzieki adrenalinie ręka nie bolała aż tak bardzo chociaz nie mogłem nią ruszac Nie dawałem po sobie poznać że jestem poważnie uszkodzony i kopnąłem go po czym zapytałem czy mam go przekopać koleś był obsrany i zaczął przepraszac. Ja jak najszbciej oddaliłem sie z tego miejsc bo jedyna rzeczą o jakiej myślałem to ręka która nie mogłem ruszac(Pojechałem na pogotowie tam mi go nastawili i powiedzieli co mam robic). Queblo ja też unikam bójek bo właśnie czasem tak sie kończą. Ostatnio kolega złamał palec w rece podczas bójki gips 4 tygodnie dopiero po 6 bedzie mógł wrócic do treningów ja też nie predzej.

Pozdrawiam dzieki za życzenia zdrowia i uważajmy na siebie..........

Kto nie próbuje, nie wygraywa....

"...Czasem zeby pójść do przodu trzeba zrobic krok do tyłu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda że bark uszkodzony

swoją drogą rzadko się zdarza taki kozak co atakuje 1 vs 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Pawłem Słowińskim

Następny temat

Mistrz Ryszard Zieniawa

WHEY premium