SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto w wieku 16 lat brał koksy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
ja mam kumpla który w wieku 14 lat wziol pierwszy cykl zlozony z 1 paczki omnadrenu rozlozonej na 3 tygodnie
1.250 2.500 3.500 i po tym cyklu przytyl 7 kg jeszcze nie wiem ile mu spadnie
Cwiczy rok
Co o nim myslicie?

TrOl

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
d**** choc to bardzo delikatnie powiedziane

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopnelo Cie po 20 tabletkach mety.?????????
To smieszne.Wydawaloby sie ze raczej po tylu nic nie bierze.
Po kreatynie ( odpowiedniej ilosci) wchodzi .....tak samo i mety musi byc odpowiednia ilosc...moim zdaniem minimum to 100 tab. mniej nie warto.

( spokojnie to tylko moje zdanie)




Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
znam goscia ktory niezle dopakowal a jego najwiekszym czklem bylo 60 mety (2tb. dziennie)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak mialem 16 lat to zabralem 10 omnadrin, 1 (10cc) ttokkyo Enanthte, 1 (10cc) equiopoise, 10 IP clomid, i 5 IP arimidex. W trakcie tego zrobilem 255mL Ventipulmin Clenbuterol. Od tamtego czasu już dużo innych rzeczy zrobiłem


I live in US, if you speak English but live in Poland than drop me an email and there might be a way for you to make a few dollars.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan jedno pytanie

Po co brales koks, dla szpanu czy dla wlasnej satysfakcji. Dla mnie to troche nie do pomyslenia wspomagac sie.
Hmm, nie znam sie na uzywkach itp...wiec moze wytlumaczycie mi co daje taki koks.

I never Die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weź wyluzuj mam 18 lat i jak na razie brałem tylko 1 szczał teścia a machnąłem 120 kg klatki niedawno. Tak więc
nie zamierzam jeszcze tego tym bardzie , że jesteś aż tak młody .A zapewniam , że Twoja żona będzie chciała mieć zdrowego mężczyzne zwłaszcza , że nieodpowiednie branie , może Cie trwale uszkodzić .Ginekomastia, przerost prostaty.

Pawel P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja btrałem w tym wieku testosteron propinat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
Mam kumpla 16 lat i bierze metkę, ale mija się to z powołaniem. On to bierze żeby tylko spuchnąć, jedynym jego wysiłkiem jest pójście do szkoły. Nie chodzi na siłkę i przy tym ćpa. Bierze by się troche nadmuchać. Ale coś mu to nie idzie.

zaborek

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UCZCIJMY TO MINUTĄ CISZY
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prawdziwy koks opisy i zdjęcia

Następny temat

Co myślicie o tm cyklu?

WHEY premium