SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto w wieku 16 lat brał koksy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 381
Najgorsze jest to, że praktycznie każdy, kto jest chodźby troche rozbudowany, jest postrzegany, jako koksiarz. Mnie to wqrwia strasznie, że mogę być przez kogoś za takiego uznawany, dlatego tak mnie irytują wszyscy, którzy biorą.

sly

sly

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
A wracajac do tego ze koles woli nie mowic ze bierze koks bierze sie z tego ze sa one zle postrzegane , maja zniszczona opinie przez media i niedoinformowanych ludzi i odrazu kazdy byl by postrzegany jako morderca,chuligan itp.

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!
Ja w wieku 16 lat brałem. I co ,macie jakieś pytania czy coś innego.

Malutki Duzy MArek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 381
Borsuk, uważasz, że nic ci nie pyknie bez dopalaczy, nie wolałbyś zrobić tego w dłuższym czasie, ale mieć później zsatysfakcje, że to wszystko twoje?

sly

sly

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Sly uwazasz ze nie mam z tego satysfakcji?
Na koksie trzeba wlozyc wiecej pracy niz normalnie z tym ze w krotszym czasie przyjda efekty.

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malutki ile cwiczyles zanim zaczoles brac koksy? , co cie do tego sklonilo? , napewno twoj kolega co wziol i byl troche wiekszy niz ty, a ty zeby nie zostaw w tyle to tez wzioles i tak zapewne bylo... . Borsuk z twoich wypowiedzi wnioskuje ze ty sie cieszysz ze brales koksy, czujesz sie tak powiedzmy "dumny" z tego ze brales. Twoj organizm jest mlody, a wiesz na co dzialaja koksy? na wszystko. I nie mow ze ten co bierze koksy ciezej trenuje, a czemu by to mial ciezej trenowac? bo bierze koksy? Najpierw pomysl a potem pisz.

Pozdrowka.

:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Simoneous nie chce mi sie gdac z wami na od******l sie powiem ze jestem za***iscie dumny i dobrze mi z tym, to jest moja sprawa ,wystarczy?


Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Borsuk szkoda mi ciebie..... . Ciekawe czy sie chwalisz w szkole, czy w domu ze jestes "KOKSIARZEM" tak? jak jestes taki dumny, to powiedz ojcu i matce, ze sie szprycowales, ciekawe co oni na to, no ale przeciez ty masz 16 - 17 lat jestes juz dorosly nie? mozesz robic co chcesz tak? go*no wiesz poprostu, ja tez jestem mlody i malo wiem ale nie rozumuje tak jak ty, na temat koksow powinni sie wypowiadac ludzie ktorzy maja z tym doczynienia dluzej i wiedza bradzo dobrze co to koks, (mamy takich wielu na forum) i nie brali w wieku 16 lat ino po to zeby sie pochwalic kolegą ze "Jestem napakowany", albo ja sobie wziolem 4 paczki tescia i 4 paczki omena i duzzzzzo mi dalo 3 cm w bicepsie i koks rulz ta? heh palkac mi sie chce nad niektorymi z was..... .

Pozdrowka.

:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sIMONEUS CZY TY MASZ JAKIES KOMPLEKSY ZE SIE TAK ZYCASZ?


,,JESTEM ZA A NAWT PRZECIW,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kacper^ nie mam zadnych kompleksow, ale nie wiem czemu ale nerwuje mnie to, ze "dzieci" koksuja i mysla ze sa kulturystami tzw "pakery" do ktorych im bardzoooo daleko... . Ide na silke.

Pozdrowka.

:>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prawdziwy koks opisy i zdjęcia

Następny temat

Co myślicie o tm cyklu?

WHEY premium