SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto pomoże ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wystarczy, byle nie było krwi to wbijaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1345
panowie jestem po 10 shotach propa i 5 dniach winka - na wadze +6kg i w bicku 1,5 centa przybylo :D siła też idzie w góre, pozdrawiam :)

czasem siłka, czasem spóóód )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 178
Jaka retencja przy tych 6kg bo akurat to samo biore dlatego pytam u mnie troche twarz spuchla zarzucilem wiecej cynku no i obcielem wegle do 300gr zwiekszajac bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1345
u mnie może troche na twarzy widać że przytyłem ale nie dużo, u mnie właśnie też pasuje ograniczyć węglowodany troche :)

czasem siłka, czasem spóóód )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1345


jak skoncze cykl to ten clen mam jesc od razu po cyklu laczac z clomidem jak tak to ile tabletek tego clen-u dziennie ? z gory dzieki za pomoc

czasem siłka, czasem spóóód )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1345
?

czasem siłka, czasem spóóód )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24428 Napisanych postów 68115 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537899
oczywiscie clen na pct, razem z clomidem, jaki to jest clen ?
ile mg

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2009-05-14 16:23:52

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1345
to co widac na obrazku, nie znam chinskiego :/

czasem siłka, czasem spóóód )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1345
Aras moze Ty mi pomozesz jak brac ten clenbuterol, obczaj sobie na obrazku jaki to jest, pozdro

czasem siłka, czasem spóóód )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
ja bym clenu na pct nie dawał po co obciążać dodatkowo układ nerwowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z tym zrobic co dokupic???

Następny temat

Komu w droge temu igle w dupe - czyli kolejny cykl %-)

WHEY premium