SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który spalacz lepszy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 95
Który spalacz jest lepszy ? Lean FX czy san the original tight?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
twoj nick swiadczy o twoim wieku?

+te dwa spalacze różnią się od siebie. jakbym miał wrzucać to ani to ani to


Zmieniony przez - dexterpro w dniu 2016-05-30 00:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 95
nick tylko świadczy o tym ze nie mam dużego doświadczenia w pracy na siłowni a to 14 to nie jest mój wiek.To jaki spawacz byś proponował zamiast tych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak się odżywiasz i trenujesz?
Jaki staż na siłowni?
Jaki bf?
Wiek?
Waga?
Wzrost
?
Numer obuwia?
Poziom aktywności fizycznej?
Jakie suplementy bądź koks do tej pory stosowałeś?
Myślę, że jak na te pytania odpowiesz, to coś poradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 95
odżywianie to przygotowanie do diety redukcyjnej (wyeliminowanie głównych grzechów typu fast food, smażone na głębokim tłuszczu, posiłki na krótko przed spaniem, slodzone napoje, mało warzyw i owocow) więcej białka w moich posiłkach ograniczenie wegli. Staż na siłowni bardzo krótki, nie całe dwa miesiące. Zero odżywek do tej pory.Pytam o te spalacze bo czytałem że są bardzo dobre a chce dużo zrzucić z brzucha.Silownia 4 razy w tygodniu, głównie treningi siłowe + małe cardio. Bf myślę że około 25 %.Wiek 24 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 95
waga mało poniżej 95 kg (większość tłuszcze w okolicach brzucha bioder i ud).wzrost 180 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duży bf
Mały staż
Proponuję wstrzymać się ze spalaczami, ale z pomocą forum obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, odjąć od tego 500 kalorii i potem ułożyć sensowny i zbilansowany jadłospis
Bo bez tego nie pomogą żadne fat burnery, a mogą jedynie zaszkodzić


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-05-30 08:56:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wierz lub nie, ale w obecnej sytuacji reduktory tłuszczu nie są Ci wcale potrzebne.
Adekwatnie skompilowany jadłospis żywienia wprowadzony w praktykę zainicjuje efektami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 95
wierze wam na słowo. a w przyszłości który spalacz wybrać z tych co podałem ? który daje lepsze efekty bez zbędnych skutków ubocznych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
osobiscie z tych co podales bym bral SAN, jednak nie wiem czy obecnie to to co kiedys bylo (chyba nie ) wiec tez pewnie bazuje na dawnej dobrej reputacji, aczkolwiek bys musial sprobowac samemu
jednak jak wspomnieli przedmowcy, przyda sie dopiero w dalszym etapie, gdzie faktycznie zalapie Cie zastój i wtedy bedzie idealnie by cos wrzucic a przelamanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takiego tighta jak kiedyś już z pewnością nie robią
Ale fakt faktem- z tych dwóch to san
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreta + odżywka z kretą?

Następny temat

Johimbimna - pomoc w dawkowaniu (dieta CC)

WHEY premium