SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która przedtreningówka pod boks?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1664
Ja odpuscilbym w twoim wieku. Masz swietna regeneracje. Lepiej wydac ta kase na witaminy, jakas kofeine i starczy.
takie preparaty moze i sa fajne jak wskakujesz na wyzszy poziom i trenujesz po 2x dziennie 6 razy w tygodniu.
chociaz ja nigdy nie stosowalem i nie zamierzam poki co. drogie to cholerstwo i w amatorszczyznie nie ma sensu tego stosowac. Lepiej sobie za ta kase skoczyc na saune.


Zmieniony przez - goscabcd w dniu 2014-01-15 11:23:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
goscabcd
Ja odpuscilbym w twoim wieku. Masz swietna regeneracje. Lepiej wydac ta kase na witaminy, jakas kofeine i starczy.
takie preparaty moze i sa fajne jak wskakujesz na wyzszy poziom i trenujesz po 2x dziennie 6 razy w tygodniu.
chociaz ja nigdy nie stosowalem i nie zamierzam poki co. drogie to cholerstwo i w amatorszczyznie nie ma sensu tego stosowac. Lepiej sobie za ta kase skoczyc na saune.


Zmieniony przez - goscabcd w dniu 2014-01-15 11:23:10

Własnie tak sie sklada ze przez dwa tygodnie bede trenował 2 razy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Wybrałem SAW dzisiaj kupiłem,zobacze na przygotowaniach jak bedzie działał.Dzieki za rady ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9061
uzywalem przez jakies 2 tyg sawa w tych shotach do picia , to moge powiedizec ze pobudzenie bylo I koncentracja na treningu , co dla mnie odpowiadalo przy mt ;) pompy brak moze ciut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2357
ahh spóźniłem się ale dodam od siebie uns loader, mocna rzecz. Silne pobudzenie i nakręcenie do/na treningu. Jak był słaby dzień czy byłem nie wyspany to po 20 min po wypiciu stawiał na nogi dużo lepiej niż kawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3326
Typowe suplementy pod sporty walki to Iron horse czyli High kick przed-treningówka i po treningu na regeneracje Crea Fight stosuje polecam. Poczytaj jest o tym sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Przedtreningówkę pod sw lepiej bierz tylko w cięzkie dni, kiedy na serio bez niej nie dasz rady, tak to, lepiej przed treningiem brać samą Beta-Alanine, BCAA(przed lub w trakcie). A z typowych pre, to jeśli Cię to interesuje nadal to Assault, Octagon i High Kick są świetne(ale tylko na "cięzkie dni")

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262
Hej, osobiście stosowałem Amoka z Olimpa i powiem Ci że Wytrzymałość na plus, pompy wogóle nie było co chyba też na plus i była lepsza wydolność z tego co zobaczyłem może mi się z tym ostatnim zdawać ale czułem sie po tym bardzo dobrzę i cena też w miare u nas w niemczech to 11 euro kosztuje aaa i muszę też jeden minus dać nie pójdziesz za szybko spać :) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
No własnie i z tym spanie to jest duży minus, ja biorąc high kick'a lub assault'a, zasypiałem bez problemu, nawet lepiej mi się po tym spało ;)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262
Przy takich przedtreningówkach jak Amok jeżeli na pierwszy raz bierzesz to zapomnij że położysz się szybciej niż o 3 w nocy wiem po sobie. A co do high Kicka albo assaulta to nie mogę się wypowiedzieć ale mam zamiar przetestować jak powrócę do formy P.S Zapraszam was na mój Dziennik treningowy dla Początkujących
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT balmarek - Troche Thai'a, lubię kopać

Następny temat

Co najpierw?

WHEY premium