SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która kreatyna :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Witajcie :)

6 Grudnia mam zawody w wyciskaniu sztangi leżąco pomiędzy szkołami, nigdy nie trenowałem specjalnie pod siłę, sama z czasem sobie przyszła.
Zawody będą podzielone na kategorię, będę znajdował się w kategorii 80 kg
Wczoraj sprawdzałem max i wycisnąłem 122.5 kg

Od wczoraj zacząłem trenować specjalnie pod ławeczkę, żeby zwiększyć chociażby do 130. Nie wiem czy da radę, na ogół siła przychodzi mi szybko, jeśli pod nią trenuje.

W związku z tym, chciałbym zakupić kreatynę do wzmocnienia efektów.
Trenuje lekko ponad 2 lata, ostatnio jakiekolwiek odżywki brałem ok. 6/7 miesięcy temu.

Mam dylemat, zastanawiam się nad kupnem kreatyny cm3 lub crea9.
Wiem, że crea9 to połączenie 9 kreatyn i ma w sobie również jabłczan, co również ma cm3, a cm3 to chyba tylko jabłczan.
Więc zasięgam rady specjalistów, piszcie w miarę szybko, bo mało czasu zostało hehe :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba jakby pił destylowaną! Źródlana i kranówka to podstawa. Mineralną lepiej pić w umiarkowanych ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cm3 wybierz, siła z pewnością pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
zgadzam się z poprzednikiem. Słyszałem też, że amped met-rx jest dobry... skąd słyszałem? kolega brał i mu siły na tym trochę poszło. Ale to zależy co na Cb bardziej działa... możesz kupić i to i to... na pewno nie zaszkodzi.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
oczywiście możesz dla lepszej siły pompy przed treningiem dać trec saw lub napalm. Sam polecam cm3 jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
ethyl ester, fosforan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym wziął CM3 a, że czasu mało to pokusilbym się o fazę wysycenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402376
j/w, nie cały miesiac wiec to bylo by najlepsze wyjscie zeby wyciagnac maksa z cyklu do zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Jeszcze jedno pytanie do was, czy monohydrant nie był by lepszym rozwiązaniem od cm3?
Zawody tuż tuż, póżno się o nich dowiedziałem, dlatego tak szaleje hehe

Do tego jakieś tanie witaminki polecacie, które dodatkową pomogą :)?
tak myślałem nad omega 3 + witaminki z treca jakieś

Zmieniony przez - ZUMZUM w dniu 2013-11-10 21:47:11

Zmieniony przez - ZUMZUM w dniu 2013-11-10 21:48:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaminki nie pomoga Ci podkręcić sily. Wez CM3 i Beta Alanine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402376
a tu tak na przyszlosc jak bedziesz sie jeszcze przygotowywał do jakichs zawodów,
moze sie przydac
http://potreningu.pl/artykuly/2359/dzieki-tym-suplementom-zwiekszysz-sile-miesni 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zależy jeszcze ile ważysz, mono by Cię mogło podlać i waga wzrośnie, a na zawodach liczy się jak najmniejsza w przypadku jednakowych wyników, no chyba że to takie zawody gdzie aż tak dokładnie nie sprawdzają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do kreatyny?

Następny temat

Białko+kreatyna na redukcję- co wybrać?

WHEY premium