SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzych666 najlepszego :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Haha ale jaja.

Wszystkiego najlepszego.

ps: wiecie jaki On juz stary?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4283
Przyłączam się do życzeń. Niech spełnią się cele jakie sobie postawiłeś, poza tym życzę Ci wytrwałości w treningach i sukcesów życiowych. Pozdrawiam.

Zemsta nie jest dobrym przyjacielem ale jest silną motywacją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
najlepszego

Pzdr/

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2006-07-21 08:34:05

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no krzychu 40 juz niedaleko
100 lat.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ja licze ze krzuchu nie zostawi gosci z forum tak o suchym pysku barman jeszcze 1

ohoho dzis to sie ebdzie dzialo pewnie po 23 jakas wypowiedzkrzycha "spierdzxielaj ty gjoju" --dawno nie pilem

ps don spamuje w dziale trening myslalem ze nie dozyje tej chwili az sie lezka w oku kreci ejstem z Ciebie dumny

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Czasem wypić trzeba, a toast gainerem też można wznieść

Don, 40 to chyba w przedramieniu się zbliża

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
o0o0o solenizant sie pojawil ! ale czekac mozna

Krzychu jeszcze 1 zyczenie- bys za rok byl rasowa Godzila

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 369
Wszystkiego najlepszego, duzych przyrostow, abys osiagnal swoje cele i abys dalej pomagal poczatkujacym na forum- i aby nie opuscila Cie cierpliwosc...
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
thx

seba - jak "pojawił" - toć już o 6:30 dziękowałem za życzenia

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
wszystkeego najleprzego byś nigdy nie zobaczył dna w puszkaz z odżywkami ... i by ciężarów w siłowni brakowało ci do treningów ... i zdrowia ... 100lat wielkoludzie ... życzy mała klatunia hehehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sie nazywal ten post

Następny temat

pomoc w planie treningowym

forma lato