SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kretka a zawał....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 342 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2486
Cze wam
Nie dawno bylem u lekarza (z przebieniem) i zapytalem z ciekowsci o kretke. A dokladniej chodzi oto ze odkąd wziąłem kretke mam jakies drgania i napady sercowe- kumple muwią ze to dobrze bo to znaki ze kretka dziala heh. Ale jednak spytalem lekarki i mnie "opieprzyla", ze biore jakies świństwa a potem chodze do lekarza. Powiedziala ze branie kretki moze doprowadzic do chwilowego zatrzymania bicia serca a to sie wiąże z ZAWAŁEM. Mam do was pytania czy i wy odczuwacie jakies "łupotania serca" od kretki?????? thnz nara

Dojde Tam, Dokąd Zmierzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
czy masz tekie odczucia np.gdy jesz mięso albo jak pijesz mleko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Heh - wez idz jej powiedz zeby nie jadla bo umrze bo w pozywieniu tez jest kreatyna i inne " swinstwa " jak to ona ujela
I dlatego nie gadam z lekarzami na temat suplementacji bo oni nie maja na ten temat w wiekrzosci pojecia

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
To twoj lekarz sie ciut nie zna na robocie. Kreatyna jest stosowana do leczenia chorób serca, ale co ja tam wiem, przeciez nie jestem lekarzem. Aczkolwiek kiedy lekarz nazywa kreatyne swinstwem ja zaczynam zastanawiac sie nad jego kwalifikacjami.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
"Kazdy lekarz nazywa kreatyne swinstwem" a myslisz ze dlaczego ? bo nawet tej nazwy wymowic nie umieja ale moralizuja...tak samo jak lekarze ktorzy pala - mowia ci zebys rzucil palenie albo lekarz alkoholik moralizuje alkoholika - sporo razy sie z tym spotkalem

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
taa to lekaze mięsa wołowego nie jedzą rozumiem? istotą kreatyny jest m.in przenozenie reszt fosforanowych i nie ma jakiegoś działania toksycznego. Duzo kreatyny jest w mięsie wołowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
mój lekarz to chyba wyjątek mówie i mam (B12), bez zbędnych komentarzy.Aha pozdrów tą panią doktor jak ją spotkash

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
banda kreatyniarzy!



to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155
Nie wiem skad wy macie informacje o kretce ???
Zgadza sie kretaina jest w wielu posilkach ktore jemy,nawet w mleku,ale w niewielkich ilisciach !!!
Sa to znikome dawki kretki no chyba ze ktos 100l mleka dziennie pije.
Z tego co wiem to kretka podnoci cisnienie i obciaza uklad krwionosny,nie mowiadz juz o nerkach, wiedz pani doktor ma troche racji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
co do nerek
wszystko zalezy ile pijemy wody
czy kreatyna była"czysta"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna w tabletkach - można rozgryzać?

Następny temat

Słodycze a kreatyna ?????

WHEY premium