SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna z HMB ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
nie musicie sie klucic
p.s mnie na mono nie zalewa a mam bardzo ladne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
ja tez mam dobre efekty po mono zawsze.Musze zrobic cykl na TCM Olimpa i Cellpumpie w przyszlosci ciekawe czy mnei dobrze poklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
Jak pisał o " rynku jakies nitrobolony itd" to chyba mu chodzi o 2 bo w końcu miał na myśli kreatyne :P a 1 nią napewno nie jest ;]

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
jakies nitrobolony to chodzilo mu o no boostery ogolnie a nie o nitrobolony.Skonczmy to bo nikt z nas nie mial racji,roznie mozna bylo to odczytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 626
Szymon07 Dzięki Brachu za konkretną i jasną odpowiedź na moje pytanie !! Łapiesz SOG'a ;) a co do tematu dobrze zaczales mi pisać że jeszcze coś byś do tego dodał jakieś BIAŁKO i czy coś jeszcze ? dopisz jak będziesz miał chwilę bbo widzę że dobrze się orietnujesz w temacie aha, a poza tym do ma byc dla gościa w wieku 26 lat, waga jakies 63 kg i 176 wzrostu jesli to ma jakies znaczenie :) Pozdro. Dzięki za Odpowiedzi !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobierzcie i pomozcie, 500zl do przeznaczenia.

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium