SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna mono.+ spalacz i dieta wysoko białkowa dobre połączenie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 88
26lat mam w wieku 25 pamietam robilem badania to tesc byl na poziomiem niskim w przedziale 200-800 było chyba 260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
Najlepiej by było jakbyś ponowił badania hormonów. Proponuję zrobić testosteron, prolaktyne , estrogen.Wtedy będziesz miał punkt wyjściowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 88
Jakie są obiawy nieskiego poziomu testosteronu ?? I czy taki booster testosteronu przyjmowany zwiekszy go i odczuje coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mozesz żadnych objawów nie mieć, bez badań się nie dowiesz jaki masz poziom

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 88
Takie badania od reki są robione ?? Gdzie np? I jak to sie nazywa bo kiedys robiłem i juz nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
W laboratorium. Nazwy hormonów Ci podałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
Witaminy z grupy B jak najbardziej można włączyć do suplentajci co do boostwra tutaj zależy od celu. Jak poprawa np jakości snu to może się przydać. Reszta jak wspomnieli panowie wyzej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 88
Przed treningiem wczoraj kreatyna wleciała do tego witamina B 'spalacz i wczesniej boster testosteronu trening był bardzo fajny nawet lepszy niz zawszepo treningu oczywiście uzupełniłem białko odzywką i kreatyne po treningu bezposrednio Spociłem sie strasznie.. i dziś wstalem wyspany bo wczesniej nie zawsze mogłem sie wyspać . Wiec chyba jest okej.w dobrej kolejności biorę to wszystko ?? Jeśli nie to prosze o rade jak to sobie rozłozyć wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
To że jednorazowo się wyspałaś i czujesz się wypoczęty nie oznacza że to zasługa suplementacji. Oczywiście bardzo dobrze że jest poprawa, próbuj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 88
A dobrze to wszystko biore ?? Kolejność
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stimerex Hardcore + Target A2

Następny temat

L-Arginina - problem z połykaniem kapsułek

WHEY premium