SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a stosowanie, prosze o odpowiedz :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
Witam, dzis kupilem kreatyne, zeby jeszcze bardziej udoskonalic swoja rzezbe. Dodam, ze nie jestem jakims tam patyczakiem, brzuch mam w miare wyrzezbiony, z klatka troche gorzej, a z bickami juz totalnie, ale barki i plecy nie w najgorszym stanie :) jestem stosunkowo niski ( 176 cm) waze 63kg. Nie jestem taki chudy na jakiego moja waga pokazuje, ale chcialbym, zeby mnie jeszcze troszeczke "rozwalilo" ale nie za bardzo, bo gram w pilke a moim glownym atutem to szybkosc. Kupilem kreatyne z monohydratem mega caps 1250. Na ulotce pisze, zeby stosowac po treningu 4 kapsulki, ale w internecie spotkalem sie z roznymi dawkami. Wiec pytanie do was, jak ja stosowac? Dzis juz zazylem po 30 minutowym treningu 4 kapsulki ( treniuje w domu, ale dosc intensywnie (3 rodzaje pompek, podciaganie, kilka cwiczen na brzuch, ogolnie, jest okej) no i do tego treningi + z 2 3 razy w tygodniu biegam :) prosze o podanie nalezytego stosowania, z gory dzieki ! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dieta główną rolę odgrywa, aż tyle nadziei nie pokładaj w kreatynie

Amen.

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2014-05-09 21:54:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dawaj 4-5kapsów codziennie rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
4 kapsy rano i 4 po treningu ? czy np 4 rano i 4 po treningu w dni treningowe, a tylko 4 rano w dni nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
czy ja jakoś niezrozumiale napisałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
a czy nie moglbys mi napisac bardziej zrozumiale? rozumiem, ze jestes moderatorem i masz wielkie doswiadczenie, ale chce byc pewny, bo jak tak napisales, to rownie dobrze moze byc 4 5 rano kapsulek, rownie dobrze i to, i po treningu. prosze Cie, po prostu napisz w pelni i tyle, dziekuje Ci bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
DT - 5kaps rano
DNT - 5kaps rano

jaśniej nie potrafie
wystarczy Ci taka dawka, skoro Twoim celem nie jest masa, tylko ogólna poprawa formy/sprawnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
dziekuje, chcialbym jeszcze zapytac, czy po takiej dawce, po jakichs 3 4 tygodniach, beda widoczne efekty? glownie chodzi mi o poprawieniu kondycji, ogolnie sily, poprawa ogolnej rzezby (brzuch, klatka, ogolnie ręce) ? oczywiscie, prowadzac aktywne treningi, praktycznie codziennie i odzywiajac sie zdrowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
poprawa sily/kondycji powinna byc odczuwalna, poprawa rzezby nie bardzo - na redukcji kreatyna dziala antykatabolicznie, ale nie pomaga przy spalaniu tluszczu

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2014-05-09 21:36:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
rozumiem, ale nie nie zahamuje to naturalnej formy wyrabiania rzezby? Teraz mam juz widoczny "szesciopak" i jeszcze staram sie go ulepszyc, chociaz jest w naprawde dobrym stanie, jeszcze musze bardziej popracowac nad klatka. Czyli rozumiem, ze po takiej "kuracji" poprawi sie moja wydolnosc i sila, ale do poprawy rzeby taka dawka sie za bardzo nie przyczyni? Moze gdybym bral jakos inaczej/wiecej to bylo by to mozliwe? Przepraszam, gdy moje pytania sa uciazliwe, ale prosze o ta ostatnia odpowiedz i daje spokoj ! Po prostu chce zrobic dobre cialo na lato, oraz ogolnie poprawic sile/kondycje bo mi sie to przyda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kreatyna nie spala tkanki tłuszczowej - bez wzgledu na dawke

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2014-05-09 21:45:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 121
rozumiem, ale chodzi mi o to, ze jesli spale tkanke tluszczowa naturalnie, w trakcie "kuracji" . Duzo biegam, czesto, i wykonuje duzo cwiczen na brzuch, chodzi mi mi o to, w najlepszym skrocie. Czy przy takiej dawce i przy takim stylu zycia, kreatyna pomoze mi w szybszym zdobyciu jeszcze wiekszych miesni ? :) szybka odpowiedz i znikam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Ocena diety początkującego

WHEY premium