SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
Witam jak waszym zdaniem brac kreatyne przed silownia czy po silowni
dodam tez ze przed silownia biore jeszcze nitrobolon.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
aminokwasy sie nie trawią, one mogą jedynie zostać wchłonięte trawi się białko na właśnie aminokwasy, które są wchłaniane w jelicie, do trawienia białka potrzebny jest enzym - pepsynogen który działa w niskim pH (żołądek) i tam właśnie zaczyna się trawienie peptydów. Wiem bo zdaję wiosną rozszerzoną biologię na maturze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
rano i po siłowni

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Jadłem różnymi systemami przy dawce zazwyczaj 10g i nie zauważałem zbytniej różnicy pomiędzy braniem o 3x dziennie o wyznaczonych porach a jedząc rano przed treningiem po treningu na noc itd ....
Ważne żeby szamać cyklicznie i o równych porach wyznaczoną dawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 793
Kreatyne brac rano na czczo z 30 min przed jedzeniem w tedy najlepiej ona sie wchłania .. potem po treningu i tez dopiero jakies 20-30 min po tym jesc albo tez na trzy razy rano na czczo przed treningiem (bo wiadomo przed treningiem minimum godzine sie nie je ) i po treningu przed posiłkiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Muvlon a ile ty tej kreatyny zjadłeś z rocznym stażem czy po prostu przeczytałeś dawkowanie z opakowania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
w mlodosci jadlem jak mi popadlo i na efekty tez nie nazekalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Ostatnio mi małolat na siłce powiedział że jak pije białko to zanim połknie każdego łyka trzyma go parę minut w gębie bo białko już sie trawi razem ze śliną . Kiedyś w jakiejś gazecie był o tym artykuł chyba w MD ale wiadomka młody podłapał głupotę i przekazuje ją dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo trawienie zaczyna się w jamie ustnej . Dam ci przykład , weź kawałek białego pieczywa i żuj je przez minute i zacznie się robić "słodkie" czyt. zaczynają się trawić cukry :) Nie wiem jak to jest z białkiem ale węglowodany (cukry) się trawią już po zetknięciu ze śliną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Ok wiem o tym ale myślisz że lepiej to przyswoisz jeśli będziesz to przecedzał przez ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam to w tyłku , wcześniej czy później ale się strawi :) Nie sadze ze lepiej tylko po prostu zasugerowałem ze Twoja prawda nie jest jedyna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
enzym amylaza ślinowa znajdująca się w ślinie rozbija cukry złożone na proste zapoczątkowując już trawienie cukrów w jamie ustnej ale tyczy się to tylko cukrów, białko zaczyna trawić się w żołądku a tłuszcz dopiero w dwunastnicy jak ktoś się interesuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak urządzić domową siłownię (video poradnik)

Następny temat

Które stojaki wybrać.

WHEY premium