SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + wycieczka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3706
Jadę na wycieczkę (2dni/1noc) i potrzebuję dyskretnie zabrać ze sobą kreatynę

czy mogę rozpuścić 20 g monowodzianu w wodzie i wypijać po 1/4? Czy się zepsuje w taki sposób? Doradżcie coś, najlepiej gdyby to jakoś rozpuścić...


edit: albo może przerwać cykl (robie go od początku roku szkolnego) i zacząć od nowa w poniedziałek, bo szczerze mówiąc i tak się zbytnio nie przyłożyłem - mało wody piłem, nie przestrzegałem diety

jak myślicie?

Zmieniony przez - schsonne w dniu 2007-09-14 21:26:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli sie nie przykladasz - to w ogóle bez sensu ładujesz w siebie suple, z drugiej strony, jak juz bierzesz i chcesz dalej brac, to dwudniowa przerwa nie jest specjalnie wskazana. bezwzglednie przykładaj się do diety, bo dieta to podstawa.

masz dosc ciekawy problem, jesli już musisz przemycać kreatynę, to przemyć ją... w cukrze, albo cacao, nie wiem - rusz głową, obudź w sobie McGyvera

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-09-14 21:48:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10016
taaaa, McGyver to był gość
a serio mówiąc to rzeczywiscie jesli sie nie przykładasz to nawet przerwa jednodniowa nic Ci nie zrobi
a jak koniecznie chcesz wciągnąć kretkę to cos wykombinuj
wez przykład z Maca:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
a czemu musisz ją przemycać ? nie możesz jej poprostu do plecaka wpakować i wziąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie może, bo jedzie na Atlantydę, tam mono nie wolno brać, bo mono "zalewa"

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-09-14 21:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Nie rozumiem czemu musisz to przemycac, ale jesli juz to nie mozesz wziasc do malej torebeczki i brac kiedy trzeba?? Nie jest to trudne do schodwania choc by w portfelu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10016
taaaa i bedzie ze ma amfe chłopak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
tutaj wychodzi przewaga crea w kapsulkach nad proszkiem , postac przyjmowania supli powinno dostosowywac sie do trybu zycia

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wez wsyp w takie pudeleczko od filmu do apratu w kieszen to wloz i w czym problem...????
albo kup 1 blister kreatyny wez w kieszen i lykaj po 4 na porcje(5g)

czy w dzisiejszych czasach tak trudno ruszyc glowa

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
co tu się kryć ja się kryyłem z mono w prochu 2 tygodnie aż stwierdziłem że to śieszne , jak mi dzwonił budzik w telex że trzeba wziąść w czasie lekcji to brałem puche i mówiłem że ide się załatwić

jaK to dwano temu było

i taki morał naszej barki nie kryj się z kretą bo to nie jest nic zakazanego i olej uwagi innych a co do reszty to jak wyrzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZESTAW NA MASE NA DRUGI CYKL - Do Sprawdznia ?

Następny temat

Jake suple na masę??

WHEY premium