SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyślij szybką odpowiedź...lubiłem to forum bo każdy się zachowywał (pisał) jak nastolatek a nie jak ty zupełnie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wybacz mi, że piszę jak "dorosły"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cynizm-cecha której nienawidzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
znaczy Darek jak moge sie wtracić to powiem tylko tyle , ze to sa osoby poczatkujacy , młodzi wiec trzeba pisac do nich prostym jezykiem a ty niekiedy uzywasz takiego powiem fachowego jezyka ze moze duzo tu osób cie nie zrozumieć , chyba o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Między innymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Staram się i tak dopasować do poziomu, uwierz mi. Tyle, że wierzę w zdolności poznawcze ludzi i daję im okazję do poszerzenia horyzontów- sprawdzić parę haseł w wiki czy na guglu to sekunda, a daje to jedną bardzo ważną rzecz: daje ludziom uzasadnienie.

Wiesz o co chodzi? Początkujący słyszy od osoby A: jedz dużo oliwy, a od osoby B: oliwę jedz tylko umiarkowanie. Jeśli nie podaje się argumentów, to do oceny stanowiska pozostaje tylko autorytet. Ja wolę zrobić mały elaborat na temat stosunku omega 6 do omega 3 i jednonienasyconych do wielonienasyconych, bo to rozwija moje stanowisko. Jak kogoś to zainteresuje, to sobie otworzy nowe okno i sprawdzi, a jak nie, to i tak dostał odpowiedź na swoje pytanie. Ja jestem typem osoby, która nienawidzi odpowiedzi w stylu "nie, bo nie" i "tak, bo ja tak mówię".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rutkow i tak bije system na głowe.
Chodzi mi o to, że wszystko da się rozbić na mniejsze cząstki i bardziej precyzować tylko po co? Rozumiem, tobie tak wygodnie... okay. Ale nie musisz poprawiać całego otaczającego ciebie świata.
Jak chcesz się pochwalić wiedzą idź do działów typu badania naukowe czy choćby odżywki i suplementy. Tam ludzie zwrócą większą uwagę na to
Kwestie trądziku i kreatyny myślę, że wyjaśniliśmy -_-
pzdr

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2012-07-17 15:04:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
IneTheEnd
Rutkow i tak bije system na głowe.



a Tobie o co znowu chodzi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem ale uzasadnień takich jest baaaardzo dużo i jak ktoś naprawdę lubi siłownię to tym się wcześniej zainteresuje. A czasami m.in. w szkole szkoda marnować czasu na domyślnie się niektórych słów i czytanie jednego kom na pół strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O wiek. Bo rozmowa była o juniorach, że ten ma tyle i tyle... Nie przejmuj się, w żadnym złym kontekście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Chłopak, 16 lat chce zrzucić troszkę brzuszka

WHEY premium