SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krakowski Wycisk 6 – Wielokrotne Wyciskanie Sztangi – Kraków 05.11.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
a co to znaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
Powiem.tyle znajomy ukrainiec nie.chcial mi tego.przetlumaczyc.bo powiedzial ze.kompletnie.to nie na miejscu a i nawet ta flaga bo to byly lokalne zawody a.nie.zadne mistrzostwa czy.cos....mowil ze wstyd mu.za.niego i ze sam by mu nakopal za to.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
TO UCZUCIE KIEDY PRZYJECHAŁEM I POKONAŁEM POLAKÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29848
W Z O R EK
TO UCZUCIE KIEDY PRZYJECHAŁEM I POKONAŁEM POLAKÓW



Udało mu się przypadkiem ...
Trzeba mu nosa utrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
A tak strasznie płakał przed zawodami czy będzie mógł wystartować....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29848
Niegrzeczny gościu !
- no teraz to naprawdę żałuje że nie mogłem tam być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 286
Dobry wieczór , szanowne państwo .
Chciał by wnieść trochę rozumienia w tej sprawie.
Po pierwsze , wasze zachowanie nie jest sportowym , sport to rżeć apolityczna , nie chciał ni kogo obrazić tym flagem, jestem patriotem swojego kraju i jestem międzynarodowym mistrzem sportu w tej dyscyplinie , chciał po prostu ze by i w Polce znały ze Ukraina nie prosto jakiś kraj .
Po drugie nie mam żadnych skarg , ze wyciskał 2 razy , prze to ze nie zmienili mi wagę
Bardzo uważam Polaków i Polsku , mam kartę Polaka i jestem częścią tego kraju tez!
Nie chciał kogoś obrazić , ten napis na zdjęcie nic złego nie oznacza , tylko przyjechał w inny kraj i tam zmógł wygrać ( przy temu ze miał 2 razy )
I Pan "Wzorek" nigdy nie płakałem przez zawodami , a tylko sprawdzał czy mogę brać udział w zawodach , jeżeli jestem z innego kraju .
Uważam ze , jeżeli chcecie coś rozwiązać z tego przewodu , to proponuję spotkać z wami w Krakowie 19 , i rozwiązać to wszystko w wyciskaniu
Mam nadzieje, ze wszyscy mi zrozumiały.
Pozdrawiam , do zobaczenia 19-go!


Zmieniony przez - KostyaZubarik w dniu 2016-11-14 23:53:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
Do tego bezszczelny !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Kurde może nie jest taki zły, może nie rozumiemy go i trzeba z nim porozmawiać.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ WUAP Bench Press,Powerlifting - 4-8.10.2016 HERZBERG

Następny temat

World Games Wrocław - 24-26.07. 2017 r.

WHEY premium