SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótko i na temat KELTON :)

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16183

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Mateusz88d: Podstawą handlu w naszym wypadku jest Produkt dopracowany w każdym detalu, a ładne Panie mają uprzyjemniać zakupy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
a prawda zawsze to przyjemniej kupować od Pieknych kobiet;)
mam ławeczke spartan II i zastanawiam sie czy jak bym delikatnie poszerzył rozstaw stojaków jakoś to straciła by na wytrzymałości i stabilności jak myślisz? Bo troche za wąska juz jest;)ale jeszcze daje rade bo jesli miał bym ja zepsuć to wole nie ruszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Mateusz88d: Jeśli cokolwiek się znasz na spawaniu i ślusarce to możesz to sobie przerobić. Aczkolwiek nie bierzemy odpowiedzialności za sprzęt po takiej modyfikacji. Ew. przy następnym cyklu prod. moglibyśmy zrobić Tobie ten element środkowy na wymianę :) Ale trochę to potrwa. Reszta ew. na maila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
bo facet to takie zwierze ze najpierw patrzy na dupe a potem na oferowany towar dlatego większosc hostess na promocjach i w reklamach jest ładna

Kelton - interesowałoby Was stworzenie ławki w pełni uniwersalenj jednostanowiskowej a w niej wiekszosc ważniejszych sprzętów ? Bo moja ławka cos takiego przypomina mam w niej mozliwosc wycisku na płasko, skosie, wyciąg górny i dolny, cos na wzor ławki rzymskiej, dołanczanych poręczy i niedługo zmontuje modlitewnik, stojaki razem z ławką ale do wycisku czy na klatke czy na barki albo do przysiadów przednich się swietnie sprawują

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
ile by to kosztowało?
ze spawaniem to nie problem dał bym rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
everr: Na maila :)
Mateusz88d: Tyle co transport i piwo by sie chciało napisać no ale szklanka gajnerka na dobrej siłowni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ale co przeslac ?

foty, opis czy co ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
everr: jak uważasz :) jak mi pokażesz fotki i nie pozwolisz ich użyć to możesz mi wierzyć na słowo honoru nie użyje ich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ale chodziło mi ze moge Wam dac pomysl za free i jak sie wam spodoba to zaczniecie robic taki zestaw bo wiele osob ma mało miejsca i takie łąwki by im sie przydały, zreszta sam bym kiedys taką kupil

dobra to potem porobie zdjecia i wysle linki do imageshack na meila Tobie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
everr: Extra :) ale prześlij mi na maila :) Jak puścimy do produkcji to będziesz miał gratis ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witamy Kelton

Następny temat

Konkurs - na dobry początek

WHEY premium