SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótko i na temat KELTON :)

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1815
czyli transformator. tez wlasnie pracuje nad lawka, planuje skos, modlitewnik, jak sie uda wyciag jeszcze, ja spawam takimi jak nie mam innych;] tylko ze trzeba delikatnie, idelane sa 2,5. a jakiej grubosci drutem spawacie sprzet mig magami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Tomeq jak byś miał problem z kółkami to się zgłoś, opylimy CI po kosztach prod. A spawamy różnymi drutami, zależy co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
Ja kupiłem u was ławeczke Spartan II i jestem bardzo zadowolony.
firma dobra wiadomo dobry sprzęt robicie ale te dziewczyne w biurze co macie to miodzio;)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Mateusz: Ironizujesz czy serio ? :) Która z Tobą rozmawiała ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
Poważnie ta dziewczyna która mnie obsługiwała była śliczna:)
Nieiwme która widziałem tam jedna i nie pytałem o imie wiec niewiem. a co nie macie tam ładnej dziewczyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
a to o to chodziło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
to Ty myślałes ze o co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Mateusz opisz ją :) Tak z ciekawości pytam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
haha jeszcze się okaże, że to żona Pana Kelton'a Padłbym ze śmiechu chyba!

pzdr,
mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
Kurde ciężka sprawa bo to we wrześniu było.ale pamietam że pod dużym wrażeniem byłem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witamy Kelton

Następny temat

Konkurs - na dobry początek

WHEY premium