SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótko i na temat KELTON :)

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
good_year: 4 lata temu zamówił od nas stojaki HS4 i od tej pory jest przekonany do nas. Także pomyśleliśmy że może nam pomóc w utrzymywaniu porządku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
A porządek wam sie przyda bo widze (na forum ogólnie) że niektórzy z wami w kulki lecą (nawet sam ostatnio coś kasowałem)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
kelton a takie pytanie:
czytalem temat marbo jeszcze przed tym jak zostal usuniety
i oni tam pisali ze chcieli wykupic dzial na sfd ale admini nie pozwolili, wiesz dlaczego??
wykupiliscie sobie tak jakby cale "udzialy" na forum na firmę sprzedającą sprzet.

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
no i moze juz kwestia wyjasnienia co z tymi gryfami ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1174
A ja mam pytanie, ponieważ przed tym tematem z marbo chciałem zakupić u Was lawkę, ale teraz to już nie wiem :/
Czemu nie zmienicie zdjęć na aukcjach, skoro sprzęt jest skręcany a nie spawany? Bo mówicie, że wytrzymałość jest taka sama?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Nie jestem Pracownikiem firmy Kelton . Ja jestem z Podlasia , a siedziba firmy znajduję się w woj. Małopolskim więc bez obaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
duda, kelton juz to wyjasnił

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
kamilek777: Wytrzymałość jest dokładnie taka sama (większa w rzeczywistości) http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/219
to jest link do najbardziej aktualnych zdjęć, (w rzeczywistości stopki zrobiliśmy jeszcze większe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
kelton a moglbys odpowiedziec na moje i evera pytanie

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Sorki nie zauważyłem tego pytania :)
Nie jesteśmy hurtownią sportową tylko producentem sprzętu kulturystycznego, z tond też gryfy i ciężary mamy w sprzedaży marginalnie. Wprowadziliśmy je do oferty ponad 2-3 lata temu pod naciskami klientów którzy chcieli kupić wszystko do siłowni na miejscu. No i po to żeby taniej wychodziły komplety ponad 1000 złotowe. Przelicz sobie nasze zestawy PLUS, przekonasz się że wychudzi naprawdę tanio w komplecie, nie wspomnę już o siłowniach Conan.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witamy Kelton

Następny temat

Konkurs - na dobry początek

WHEY premium