SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótko i na temat KELTON :)

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16190

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
a moje

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
good_year: Fakt twoje też jest :) Ale jest to kwestia umowy między nami a sfd i odpowiedz na to pytanie nie leży tylko w naszej gestii. W każdym bądź razie gwarantuję Ci że nie boimy się uczciwej konkurencji o czym za niedługo z całą pewnością się przekonasz :) Podkreślam uczciwej !!! :)

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2008-07-28 15:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ale jak japonce czy chinole lecą w kulki to ich spieprzyc co wysyłają no i tez informacje stosowne dawac do aukcji ile moze gryf wazyc. ja np bym sie mocno w****ił gdyby sie okazało ze kupując 10kg gryf dostaje 7 kg.

płace żądam

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
ever co by nie powiedzic ja wlasnie taki kupilem t, tylko ze dowiedzialem sie o tym jak kupilem wage czyli ok 6 miesiecy po zakupie gryfów wiec juz tak naprawde penie nic sie nie dalo zrobic

hmm kelton przyblizysz cos, jakas konkurencja, cyżby marbo jednak wykupil dział albo jakas inna firma

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
everr: Zgadzam się z Tobą w 100%, tylko przy tej ilości pracy jaką mamy, poprawek to naprawdę nie ze złej woli ale po prostu z braku czasu na sprawy 2 planowe odeszło to w czasie. A tak jak pisałem najwarzniejszy dla nas jest sprzęt KELTON, jak co do tego będę mieć pewność że jest ok to można myśleć o gryfach :)
good_year: W każdej chwili możesz zwrócić bo fakt było inaczej napisane na aukcji, jak tylko udaje mi się przez telefon porozmawiać to zawsze uczciwie i sumiennie informuję że jest tak jak jest. A co do innej firmy to żadnych konkretów nie ma jeszcze. Tak tylko napisałem że z mojej strony nie ma żadnych przeciwwskazań aby na sfd weszła lepsza firma od nas, ze swoja ofertą a nie naszą kopią, kumasz ? :)

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2008-07-28 18:17:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
yo
widzialem was test wytrzymalosci sprzetu https://www.sfd.pl/Kelton_test_pół_tony_-_Film-t424925.html

i teraz moje pytanie czy dalo by rade zrobic taki foto relacje z waszej pracy, co i jak robicie, wasza hale produkcyja i dakie pierodly

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
good_year: Pomyślimy, nie obiecuje nic na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1953
Moim zdaniem fotki firmy od kuchni, członków załogi, coś o ludziach powinno się w końcu znaleźć na stronie Keltona w zakładce "O nas". Fajnie było by poczytać o historii firmy, jak to się zaczęło, itp. Takie pokazanie zaplecza (ale z umiarem ) wzbudza zaufanie u ludzi.

Kropla skałę drąży

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
mkfan: Chcemy coś takiego zrobić, ale trochę czasu nam to zajmie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
siema. Mógłby ktoś mi udostępnić rysunek techniczny ławki Tryton?
ciekawie mnie troche konstrukcja...
jak coś to prosze o wysłanie na maila: [email protected]

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witamy Kelton

Następny temat

Konkurs - na dobry początek

WHEY premium