SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszulka do wyciskania ???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe rzeczy piszecie ,w obecnej chwili wyciskam 120kg na ławce prostej, czyli jak bym założył koszulke mógł bym podniść więcej ???, może i coś w tym prawdy jest ,jak jest cena takiej koszulki ???

Przygotowania każdego człowieka są inne, ponieważ wszyscy różnimy się od siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
500zł. Troche nauki żeby się nie zabić, bo "znosi" na szyje. Po kilku użyciach koszulka może pęknąć podczas boju!

p-aR-ker- dzięki za odpowiedź, ale jak życiowy wynik miałeś lepszy to dlaczego się nim nie pochwalić .

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Koszulka taka kosztuje ok. 400-500 zł. Żeby dobrze pracowała i faktycznie pomagała musi być mocno naciągnięta. Wówczas często koszulki pękają i forsa może być stracona. O ile nie startujesz na zawodach, to koszulkę sobie daruj. Jeśli triceps masz słaby to koszulka niewiele ci pomoże. Znam przypadki gdy zawodnicy wyciskanli po 5 kg m n i e j w takiej koszulce - ze wzgledu na dyskomfort. Poza tym obcisla koszulka jest dosyc bolesna i trzeba byc przygotowanym na krwiaki i poprzecinaną skórę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Co do wyniku... W profilu mogę wpisać fantastyczne, ponaginane, ciężary. Chwalić się, żeby ktoś to podziwiał? Tylko po co?
Trzeba mieć własne poczucie wartości, a nie dowartościowywać się opiniami innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
koszulka do wyciskania

Przecierz wiecie jak łatwo stracić nerwy, bezprzerwy spojżenia starych bab w****iajace, mąż był zomowcem dzieciaki bananowce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Fantastyczne i ponaginane - NIGDY!!! Realne!!! Poczucie wartości - na to składa się dużo aspektów. Nie znam Ciebie osobiście ale zanim napisałeś o swoim wyniku w koszulce ceniłem Ciebie za to co pisałeś, za porady i za prace którą wkładasz w ten dział. Ale w profilu jest wzmianka żeby nieoszukiwać- a Ty sobie p-aR-ker zaniżyłeś .

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
A cha!!! Ceniłem i cenie.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Aaa tam! Dzisiaj robiłem ławkę na 80 kg po 10x. Nie mam z tego powodu żadnych kompleksów. Szkoda tylko, że brzuch rośnie z wiekiem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
P-ar-ker, nie startuje w zawodach ,pytałem z czystej ciekawości i nie mam zamiaru kupować takiej koszuli ,tylko ostatnio nie moge ruszyć z siłą na ławce stanołem na 120kg i nie zanosi sie że bedzie lepiej ,może byś coś poradził ??

Przygotowania każdego człowieka są inne, ponieważ wszyscy różnimy się od siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Nie wiem co poradzi Tobie p-aR-ker, ale ja zapraszam do moich artykułow:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=52504 i https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=55072 . Zaznaczm że są one przeznaczone dla osób które chcą, lub są nastawione na wyciskanie sztangi leżąć.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trójbój - filmy 2

Następny temat

TAPETY Z PUDZIANEM

WHEY premium