SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszt diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Jeśli mamusia jest tak dobra i kupuje Ci co potrzebujesz, to chociaż naucz sie gotować i rób sobie sam posiłki

Dodatkowym argumentem będzie wtedy to, że jesteś bardziej samodzielny


No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Ja miałem na myśli tylko obiady , że mi robi . To chyba nic dziwnego .A jak mam idzie do sklepu w celui np. kupienia 2 bochenkow chleba to co za roznica czy kupi 2 zwykle, czy 1 zwykly i jeden razowy? i wteyd bede wcinal razowy. Albo idzie co za roznica dla niej czy zrobi na obiadek jakies kotlety mielone czy cos, skoro moze zrobic kurczaka . Tak trzeba myslec

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3861
Mnie dzienna stawka żywieniowa wynosi 20 zł(kilogram kurczaka, warzywa, ryż basmati lub brązowy) 2800-2900 kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Szkoda gadać o tym aż... ciągle ceny w górę idą

kilogram kurczaka? sporo... jedyne źródło białka?
BTW. niecałe 3tys kalorii na chłopa ponad 100kilo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7215
WodaSodowa czyli 600 zl na miesiąc. Jednak to troche sporo, ale da sie w 400 zl zmiescic ;]

_________
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
beeez kitu , ceny w góre a pensje te same.

Raz rodziców nie było w domu bo pojechali na zakupy ,a lodówka była pusta, to poszedłem do samu obok , kupiłem se z 5 bułek, kostke masła, troche krakowskiej (mniam) i do tego małego kubusia i zaplacilem prawie 15 ziko !! Za to żeby se zjeść sniadanie ,masakra.

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Dieta w tym sporcie kosztuje najwiecej. Bo dobre bialko (mięso) jest drogie. Węglowodany taniocha.. No i tłuszcze, których jemy najwiecej czyli oliwa, orzechy itp też nie są tanie...

ALe przynajmniej jemy zdrowo.

Z drugiej strony zawsze zachowujcie dystatns i bierzcie poprawkę na to, że nie jesteście skoksowanymi zawodowcami i traktujcie to raczej jako zabawę bo wcześniej czy poxniej dopadnie was niechęć!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Dopadnie owszem. jak już wypracuje sobie sylwetke która będzie mi sie podobała

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Hehehe...

taki moment nigdy nie nastąpi..

Zawsze jest coś co chciało by się zrobić inaczej

W sumie to o to w tym chodzi.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966


W sumie racja. Wiesz dla nas może to być takie coś ,że"aa iesz cwicze sie na silce, a jak juz troche sie spompuje i urosne to przestane" ,ale takie cos raczej nigdy nie nadchodzi ,zawsze jest cos co chce sie dopracować.

Innymi słowy jest to w pewnej mierze odwrotność anoreksji .

Ja osobiście nie zamierzam się aż tak angażować w kulturystyke bo boje sie ,że mnie to do tego doprowadzi, wole to traktowac jako dodatek do SW ,tak jest przyjemniej .

Zmieniony przez - .MIrko. w dniu 2008-01-19 00:20:19

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomysł..pobawmy sie i my

Następny temat

Dieta masa do oceny(jedna mase będe robił)

WHEY premium