SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kortykosteroidy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Glikokortykosteroidem jest tutaj propionian flutikazonu, ale przyjmuje się, że podawany drogą wziewną nie powinien działać ogólnoustrojowo.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Echh..

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Echh...
To co ja mam powiedzieć, jak codziennie na śniadanie biorę 5 mg encortonu

Sorry za dubla


Zmieniony przez - Thiell w dniu 2011-11-03 00:12:50

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wcześniej chyba pisałem, że kataboliczne efekty kortykosterydów znoszą częściowo wysokie dawki witaminy D.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1320
A ja się podczepie pod wątek i zwracam się z zapytaniem do dr. Ambroziaka. Mianowicie czytałem kiedyś artykuł o stosowaniu SAA u osób z kamicą nerkową i autor napisał że właściwie nie ma przeciwskazań . Mówiąc szczerze to mnie jakoś nie przekonuje. Chciałem prosić dr. Ambroziaka o opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeżeli chodzi o kamicę nerkową, to też wydaje mi się, że saa nie powinny tutaj szczególnie szkodzić. Zwiększają oczywiście zwrotną resorpcję sodu i innych pierwiastków w nerkach, czyli nie są obojętne dla tych narządów, ale nie wiem, czy ma to wielkie znaczenie. Przy kamicy żółciowej - sprawa przedstawiałaby się już dużo gorzej...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1320
Witam, chciałem zadać jeszcze jedno krótkie pytanie do dr. Ambroziaka dot. osoby z kamicą nerkową , a mianowicie: czy można z tą przypadlością stosować kreatynę?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
Panie Sławomirze a co Pan powie o cissusie jako źródle kortykosteroidów, czy ten suplement może być dla kogoś niewskazany lub niebezpieczny? Bo cissus zbiera same rewelacyjne recenzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Magnat, rzekomy, szkodliwy wpływ kreatyny na nerki był wynikiem nieporozumienia. Były o tym swojego czasu szerokie dyskusje na forach.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Harem, wydaje się, że w takich ziółkach jak cissus, zawierających titrepenoidy, jest przyszłość. Triterpenoidy działają bowiem jednocześnie - i przeciwzapalnie jak kortyzol, i anabolicznie jak testosteron.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIKOŁAJKA BLIŻEJ ŚWIAT UP 45 strona

Następny temat

Olimpie czy masz Kwas Foliowy?

WHEY premium