SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kortykosteroidy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
Głownie moje pytanie dotyczyło bezpieczeństwa stosowania cissusa także przez kobiety (NIE w ciąży)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie mam doświadczenia ze stosowaniem cissusa u kobiet. Na moim forum jest dyskusja o cissusie i ktoś w niej bodaj wspomina o stosowaniu tego ziółka u swojej mamy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8843
Chciałem zapytać P. Ambroziaka na temat inhalatora wziewnego który zawiera dwie substancje : Beclometasoni dipropionas (beklometazon dipropionianu)oraz formoteroli fumaras dihydricus (formoterol fumaranu dwuwodnego ).Czytałem gdzieś że m.in. tego używa właśnie Bojoergen.Ten lek został przepisany mi na astmę.W ulotce jest wymienionych b. dużo skutków ubocznych np. z metabolizowaniem tłuszczy, białka i węglowodanów.Stosuję go 4 tydz. i przytyłem prawie 3 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeden składnik tego preparatu sprzyja gromadzeniu tłuszczu, natomiast drugi - jego rozpadowi. Jednak ten drugi działa bardzo krótkotrwale, więc może stąd ten przyrost wagi.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIKOŁAJKA BLIŻEJ ŚWIAT UP 45 strona

Następny temat

Olimpie czy masz Kwas Foliowy?

WHEY premium