SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kopnięcie - Kickboxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
Tak, chce 'machać' nogami na taka wysokość. I skoncz z tymi swoimi mądrosciami bo to co piszesz tutaj czytam w każdym temacie.
Po co mi to? To akurat nie powinno Cie obchodzić, może w wakacje mam zamiar robić jako wiatrak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
I skoncz z tymi swoimi mądrosciami bo to co piszesz tutaj czytam w każdym temacie.
Po co mi to? - to skoro tyle już się naczytałeś to po co zawracasz dupę?

dział trening dla początkujących- w tematach podwieszonych znajdziesz o rozciąganiu. pomyliłeś dział.papa

Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-01-29 23:01:59

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
To ty pomyliłeś temat. Sam pewnie g**** umiesz a próbujesz zrobić z siebie fajnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2617
ustawka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1195
@up raczej 1vs1 to solówka, co do tematu: musisz na pewno rozciągać biodra oraz nogi bez tego ani rusz, co do samego kopnięcia musisz lekko uchylić tułów żebyś miał przeciwwagę do podnoszonej nogi, i tak jak każdy pisze, sam mało się nauczysz, sam chodzę od około roku na sekcje kb i muszę powiedzieć że niektórzy z sekcji po nawet 3-4 miesiącach nie potrafią kopać wysoko bądź maja złe nawyki i nie mogą się przestawić. Pozdrawiam:)

tak walczysz jak trenujesz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
Furay dzięki. SOG leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
kochany jesteś:) pozdrawiam wszystkich kumatych i na poziomie:)Twoje argumenty są żałosne, ale zapewne adekwatne do wieku:)

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
Skomentuje to tak, machac noga chcesz, bo do klubu daleko. A jak masz dobrych gosci z innej dziedziny, to sie boisz zapytac ... to tak jak bys chcial zjesc super czekolade, ale balbys sie ja kupic w sklepie.

Zapraszam na www.filtech.com.pl oficjalny dystrybutor programu BobCAD-CAM w Polsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drogi MackoMedyku!
Ciebie nawet lołking by rozniósł kopnięciami, więc nawet nie myśl aby mi odpowiadać, nie martw się, kilka osób mnie douczało i mówili że dobrze wykonuję technikę kopnięcia. I napewno jakiś masażysta pseudofizjoterap i co tam jeszcze napisałeś na profilu nie będzie mi wmawiał, że nie umiem wykonać poprawnie kopnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
Nobby, on poprostu informuje Cie ze wrazie czego Ci nie pomoze, jako fizjoterapeta :)

Zapraszam na www.filtech.com.pl oficjalny dystrybutor programu BobCAD-CAM w Polsce.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Gołota - powiązania z Pershingiem

Następny temat

Seminarium z Roberto Atalla w Legnicy

WHEY premium