SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kopnięcie - Kickboxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
nie nazywaj tego co wypisujesz dyskusją.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, wybacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 3 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10081
Maćko masz Sog'a za cierpliwość, ja bym nie wytrzymał z taką grandą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
:)dzięki m-aly odbijam,ale nie wchodzi

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
aż przejrzałem cały temat - jedyne co mi się z niego przyda to zarys treningu (chyba 2str)...
btw - uważam że Macko jako fizjoterapeuta ma więcej wiedzy nt ludzkiego ciała niż ziomek który w profilu w zajęciach ma "leniuchowanie".
i zbiorcza odpowiedź do kilku napinaczy: a co do tego kogo rozwalisz na ulicy to luz - gazem pieprzowym po mordzie i kilka buciorów na łeb - jak masz pisać takie pierdoły to po rocznej rekonwalescencji ...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
dzięki Dawid ale to już "przedawniona sprawa":) szkoda nerwów:) dzisiaj były bokserskie mistrzistwa podkarpacia w Jarku wiesz:)?

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Gołota - powiązania z Pershingiem

Następny temat

Seminarium z Roberto Atalla w Legnicy

WHEY premium