SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kopnięcie - Kickboxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
To co? wywalamy temat czy robimy spam?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
nobby- nie rozumiem, dlaczego to, że ktoś ma zawód miałoby oznaczać,że nic nie umie?:) zresztą skoro mowa o profilu to chyba nie mam o czym dyskutować z człowiekiem,którego hobby i zainteresowania to bicie się...po tym co piszesz,zdecydowanie mogę stwierdzić,że jesteś chłopcem o małych jajach i przerośniętym ego- rozniósł byś mnie? dziękuję za info- Twoje argumenty mnie rozbrajają:) poczytaj może trochę, a nie wpadasz z 50 artykułami, które przeczytałeś i robisz z siebie mistrza i senseja...wg mnie Olokk można spokojnie wywalić- temat jakich setki, tylko chłopaki bez kultury

Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-01-31 05:36:00

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do autora....ciężko jest samemu nauczyć się jakiegokolwiek kopnięcia ,oglądając zdjęcia czy filmy..może ci się wydawać ,że kopiesz podobnie jak pan z filmu instruktażowego ,ale to wszystko..Czym innym jest machanie nogą po tej samej drodze z przekonaniem że jest dobrze ,a czym innym prawdziwe wyczucie techniki ,które przychodzi nawet po kilku miesiącach treningów pod okiem trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MackoMedyk
A właśnie, że przeczytałem więcej niż 50 tematów. No, fajnie jest się pobić od czasu do czasu. Przynajmniej nie udaję, że mam fajne życie jak ty. I nie zajmuję się bzdurami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do tematu: Robimy spam! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
żałosne...

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
ZOBACZ ELDOKA NA WOLNO, MASZ TUTAJ PRZED SOBĄ MOJĄ MYŚL UWOLNIONĄ, GOTÓW DO WALKI JAK LOBO I TAK JAK COP ROBO OCZYSZCZAM MIASTO ZE...<SMARKNIĘCIE> Z PUSTĄ GŁOWĄ.A WIĘC ZOBACZ JAK NA WOLNO ELDO JEDZIE CAŁY ŚWIAT PADA TUTAJ NA KOLANA, ZOBACZ ELDO CAŁY CZAS SIE STARA NO BO OBROŃCY TYTUŁU ZNISZCZĄ KAŻDEGO KTO FIKA Z PUSTĄ GŁOWĄ, ZNISZCZE WSZYSTKICH ZOBACZYSZ, ELDO MIASTO WYCZYŚCI Z TYCH KTÓRZY SĄ NIE NAJSYS ALE WORST,LEŻĄ NA PODŁODZE ZOBACZ ELDOKA ZNISZCZY PRZEJDZIE PO NICH JAK TAK JAK WALEC,ZNISZCZE, ZOSTAWIE CIE SEMPOM,ELDO PREZIDENTO,ZOBACZ TAK JAK NA KUBIE FIDEL CASTRO NIGDY NIE SKOŃCZE BO CAŁY CZAS MIKROFON WŁĄCZE, NIKT MI GO NIE ODETNIE, ZOBACZ ELDOKA WIĘC ZOBACZ TERAZ SPRAWDŹ TU, W PROGRAMIE SKŁAD, ERDO I RED, ZOBACZ WIĘC NA WOLNYCH MAJKACH NIGDY TO NIE KOŃCZY SIE, A ELDO POZDRAWIA WSZYSTKICH PIS JOU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Medyk, do takich ludzi jego pokroju, pisanie argumentów nie jest najlepszym pomysłem, wyrywają zdania z kontekstu, a reszty nie rozumieją bądź nie wiedza co odpisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Dzejno ale nie mam wyboru(muszę pisać po swojemu-argumentami)- mogę jedynie przestać pisać całkiem bo nie zniżę się do jego poziomu i nie obrzucę go mięsem:)
ale dziękuję


Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-02-01 10:58:44

Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-02-01 10:59:27

Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-02-01 10:59:45

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MackoMedyk ;)
Dziękuję, że dasz mi szanse wygrania choć w tej dyskusji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Gołota - powiązania z Pershingiem

Następny temat

Seminarium z Roberto Atalla w Legnicy

WHEY premium