SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzje po UFC 59...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


UFC 59 nie było, na szczęście, galą "bogatą" w kontuzje, jednak, jak się okazuje, oprócz tych, którzy dopiero po walkach trafili do szpitala, także przed swoimi walkami niektórzy zawodnicy złapali nieciekawe kontuzje...

Nowy mistrz UFC wagi ciężkiej - Tim Sylvia - przyznał się, że do walki z Andrei'em Arlovskim wyszedł ze złamaną ręką! "Parę tygodni temu, podczas treningu, Ben Rothwell kopnął mnie i złamał kość w prawym ramieniu". Sylvia na szczęście był w stanie podjąć walkę i sprawił wieeeelką niespodziankę nokautując Białorusina!

Po zwycięstwie, Amerykanin, chcąc uczcić zwycięstwo, rzucił pierwszą piłkę podczas meczu baseballowego pomiędzy jego ulubionym zespołem Dodgers a Giants z San Francisco.

"Byłem bardziej zdenerwowany rzucając tę piłkę, niż wtedy, gdy walczyłem o tytuł" - powiedział Sylvia.

O kontuzji Tito Ortiza dowiedzieliśmy się z wywiadu, którego udzielił po walce i jak wiadomo z jego więzadłami w kolanie jest nie za dobrze. Powracający do UFC zawodnik przyznał, że wychodząc do drugiej rundy już czuł, że z kolanem nie jest za dobrze, ale jak sam stwierdził "zawalczył z tym(psychicznie)" i wywalczył zwycięstwo przez niejednogłośną decyzję.

Jego przeciwnik, Forrest Griffin po walce trafił do szpitala. Odniósł trochę obrażeń po niesamowitej walce z Tito. Skończył z czterema szwami nad okiem i powiedział, że "będzie ok".

Jeszcze jeden zawodnik, oprócz Forresta, wylądował szpitalu. Był to Nick Thompson, który zaliczył nieprzyjemne rozcięcie po łokciu, który był jednym z ostatnich uderzeń, jakie zadał mu Karo Parisyan. Aby je "załatać" lekarze założyli mu 6 szwów nad lewym okiem.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Wystarczy zobaczyć jak wygrywa walki. Ten prawy ktorego sprzedal Timowi byl wprost piękny. To ze nie wykorzystal szansy nie znaczy ze zle sie sprawowal w tej walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Taaaaaaaaaaak. Ortiz akurat w drugiej rundzie walczył z kontuzja - a kto mu tą kontuzję odnowił? Śmieszne.
Sylvia - może i miał coś tam złamane - potwierdził, że Arlovski jest za słaby na czołówkę PRIDE FC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
to akurat wiedziałwm ze Arlovski to jeszcze nie ścisła czołówka Pride'a a "jedynie" mistrz UFC(były zresztą).Natomiast niew bardzo mi ise chce wierzyć zeby Sylvia walczył z niedawno złamaną ręką...coś pewnie kręci skubany

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Nie skreslajcie Arlovskiego,jeden glupi cios,niefart tak jak sie zdazalo juz Mirkowi z Randlemanne,prawie Fedorowi z Fujita itp. Takie rzeczy sie zdazaja,to sport walki a nie solowka po wf,jeden cios wszystko zmienia,jeden blad diametralnie odwraca losy walki. Jeden blad i juz Arlovski bee? Jeszcze niedawno tu malo glowami nie biliscie w holdzie bialorusinowi.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
QUEBLO: a po co miałby kręcić i podawać nieprawdziwe info? przecież wygrał i zdobył pas. W razie jego porażki możnaby nad tym debatować, ale w takiej sytuacji to bez sensu.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
pinec zbadaj na to:


tu jest dobitnie zaznaczona różnica pomiędzy UFC a Pride

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
No że Ortiz walczył z kontuzją to odrazu było widać ,te jego wjazdy w nogi były robione tak****owo ,że aż sie dziwiłem.Zresztą raz jak dostał od Griffina jakoś low kicka w okolice tego kolana ,to prawie sie przerwrócił choćkopnięcie wcale nie było takie mocne.

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Ja nigdy mu nie kibicowałem. Zresztą Timo'wi take nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
pinec ma racje co poniektorzy chyba mysla ze w mma po bombie to sie siada jak w lw w boksie
edit
niedawno chcialem zakladac posta z porownaniami obecnych mistrzow 2 najwiekszych organizacji
ale doszedlem do wniosku ze nie ma co porownywac

Zmieniony przez - OBELX w dniu 2006-04-20 12:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Marian,dobre,ale tez troszke przesadzone. Ja nie twierdze ze Arl bylby w stanie zagrozic chociazby Fedowi,CC czy nawet Minowi... nie ta liga,ale nie wieszajmy psow jesli niedawno byl naszym malym bohaterem.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Marian: piękne podsumowanie.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwie kolejne pary GP Open-weight!

Następny temat

Wywiad z Alistairem Overeemem! (PL!)

WHEY premium