SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkursowy temat : Prehistoria kulturystyki : kult siły i piękna w cywilizacjach

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 17715

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 133 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2046
Prace przeczytane (nie od deski do deski, ale w zdecydowane większości)
U mnie tak samo:
1. natalijka
2. Magor
3. Wizard

Natalijak wygrywa bo zrobiłaś świetna prezentację jak w powerpoincie dla zapracowanych (czytaj leniwych, którym nie chce się czytać) gdzie mozna obejrzeż prehistorie kulturystki.
Podejście do tematu bardzo rzetelne i szeroko objęła temat. Sporo ciekawostek sie dowiedziałam np o kontaktach Sandowa z Piłsudskim, oraz ciekawostki historyczne których było pełno: o treningu wikingów, sylwetkach faraonów, mitycznych bogach etc.
Prezentacja mega fajna. Do tego język przystepny w czytaniu.

Magor, też bardzo fajna praca. Szeroko objety temat, ciekawostki najbardziej zafascynowały mnie o kamieniach podpisanych że zostały podrzucone. Piszesz ciekawie i miło sie to czyta. Obrazki siłaczy też idealnie dopasowane do kontekstu pracy.

Wizard, praca najkrótsza, ale też ciekawa. Brakowało mi szerszego wyczerpania tematu i pociągniecia wiekszej ilosci watków. Fajne że wypowiedziałeś sie o mnichach Szaolin - bo to teamt rzeka i niezmiernie ciekawy. Plus że znalazłam coś o Indianinach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 125
Glosuje na Natalijke, zrobila super ciekawa prezentacje, i najlepiej wyczerpala temat, mozna dowiedziec sie duzo ciekawych rzeczy, czytanie pracy niezwykle mnie wciagnelo i sprawilo mi przyjemnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Czekam na kolejne głosy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Szersze wyczerpanie tematu nie zawsze musi być lepsze. Zresztą napisałem, że wybrałem tylko te przykłady Jak bym napisał więcej to by się pokrywało po części z Natalijki i Magora pracą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131012
VVizard89
Szersze wyczerpanie tematu nie zawsze musi być lepsze. Zresztą napisałem, że wybrałem tylko te przykłady Jak bym napisał więcej to by się pokrywało po części z Natalijki i Magora pracą

Chyba nie miałeś podglądu do ich prac?
Może rzeczywiście podświadomie w ocenie zaważyła ta kropelka w postaci odrobinę mniejszej objętości? Podobały mi się zdjęcia i opisy do nich. Gdyby to ode mnie zależało to nagrodziłbym Was troje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
później/wieczorem na spokojnie się wczytam i zagłosuję

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Jasne, że nie miałem Bardzo możliwe, że objętość zaważyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
U mnie ranking wygląda tak:
1. Natalijka
2. Magor
3. Wizard

Nie dość, że u Natalijki jest wszystko ładnie graficznie przedstawione, to wydaje się, że najbardziej wyczerpała temat, a sama praca musiała pochłonąć dziesiątki godzin. Szacunek!


Zmieniony przez - pan-cukinia w dniu 2016-02-01 20:23:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
1.Wizard
Najciekawsze grafiki, podanie ciekawych przykładów bez zbędnego opisywania. Praca rzeczywiście mogła by być trochę dłuższa.
2.Magor
Fajne zdjęcia, dużo przykładów. Minusem jak dla mnie jest zbyt dużo tekstu. Praca miała być napisana do czasów Sandowa jak widzę, a tutaj Magor opisał "złotą erę siłaczy" i czasy po tej erze. Dzięki temu jego tekst zyskał kilka linijek...
3.Natalijka
Praca fajna, ciekawe zdjęcia, najwięcej przykładów,dużo pracy włożyła w tą pracę, ale...
Wg mnie temat Kult siły i piękna dotyczy człowieka, a nie dinozaurów . Co wspólnego z siła i pięknem ma jeździectwo, pływanie, łyżwiarstwo, szermierka ( wiadomo, że trzeba mieć jakąś tam siłę do tego, ale to chyba nie o to chodziło )
Większość informacji Natalijka zaczerpnęła z http://www.edukacja.edux.pl/p-547-historia-sportu-i-kultury-fizycznej.php  - a temat tej pracy brzmi Historia sportu i kultury fizycznej a ta praca była napisana przez kogoś na podstawie - Ryszard Wroczyński „Powszechne dzieje wychowania fizycznego i sportu”. Gdyby to był konkurs na historię sportu to była świetna praca, ale temat był inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Rzeczywiście duże fragmenty są po prostu skopiowane- a nie oto chodziło.

Najbardziej mnie i forumowiczów interesowała osobista wizja autorów tych tekstów.
Też u Natalijki wkradł się dość duży błąd-gatunek ludzki nigdy nie rywalizował z dinozaurami,bo po prostu dzieliła nas i ich gigantyczna przepaść czasowa-ponad 60 milionów lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ustawka treningowa dla + 35,Poznań 24 styczeń,godz 12:00

Następny temat

Nasze opinie o produktach Hi Tec Nutrition

WHEY premium