SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Fitmaxa!! Odpowiedz i wygraj 4 produkty!!!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
1) W którym roku została założona firma Fitmax?
Odp. Firma Fitmax została założona w 1983r.

2) W którym roku nastąpiło przejęcie firmy oraz kto stał się jej nowym właścicielem?
Odp. Przejęcie firmy nastąpiło w 2005r., firmę przejął Igor Mazurenko.

3) Wymień członków Fitmax Teamu.
Odp. Członkami Fitmax Team'u obecnie są:
-Marek Olejniczak,
-Michał Szymerowski,
-Dorota Galińska.

4) W jakim mieście znajduje się siedziba główna Fitmax'a i kto ostatnio dołączył do Fitmax Team'u?
Odp. Siedziba główna firmy Fitmax znajduje się Gdyni.
Do Fitmax team'u ostatni dołączył Marek Olejniczak.

5) Jakie są 3 podstawowe linie produktów firmy Fitmax?
Odp. Trzema podstawowymi liniami produktów firmy Fitmax są:
-The best line,
-standard line,
-beautiful line.

pozdrawiam

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
1. W którym roku została założona firma Fitmax?
odp. Firma Fitmax została założona w 1983r.
2. W którym roku nastąpiło przejęcie firmy oraz kto stał się jej nowym właścicielem?
odp. Przejęcie nastąpiło w 2005 roku ,natomiast jej nowym właścicielem został Igor Mazurenko.
3. Wymień członków Fitmax Teamu.
odp. Członkowie Fitmax Teamu to: Dorota Galińska ,Michał Szymerowski ,Marek Olejniczak.
4. W jakim mieście znajduje się siedziba główna Fitmax'a i kto ostatnio dołączył do Fitmax Team'u?
odp. Siedziba Fitmax'a mieści się w Gdyni ,a do Fitmax Teamu dołączył ostatnio Marek Olejniczak.
5. Jakie są 3 podstawowe linie produktów firmy Fitmax?
odp. Podstawowe linie produktów firmy Fitamx: Standard Line ,Beautiful Line ,The Beast Line.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
No więc zamykamy listę uczestników


postaram się dziś zrobić listę uczestników, choć muszę przyznać, że ilość uczestników zaskoczyła mnie. W każdym bądź razie, mam nadzieję, że uda mi się do jutra wyrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
3 użytkowników nie będzie brało udziału w konkursie, gdyż ich kata sa zbyt świeże. 2 z nich najchętniej zbanowałbym, gdyż konto zostało założone w dzień otwarcia konkursu... Dziwny zbieg okoliczności... Ale cóż, trudno, po prostu przez takich ludzi muszę sprawdzać wszystkie profile zanim zrobie listę uczestników



Myślę, że jutro poznamy zwycięzcę



E: Temat otwieram, lecz proszę bez zbednego spamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
PawelSzEvc

Taka mała rada jeśli można, może przy ogłaszaniu konkursu zastrzec, że nie mogą brać udziału świeżaki, np. konto minimum od 2 tygodni ??
Zyczę wszystkim powodzenia i czekamy na wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Wysłana - 13 wrzesień 2009 22:03 Moderuj wypowiedź [zgłoszenie]


No łądnie się kręci, łądnie




czekamy dalej




a no i muszę zaznaczyć, że pod uwagę będą brane tylko osoby, które założyły konto co najmniej tydzień przed rozpoczeciem konkursu



co prawda 2 dni po ogłoszeniu konkursu, ale zostało zaznaczone

Przy wstawianiu konkursu nie pomyślałem o tym "drobiazgu" jak mi się wydawało.

Dzięki za radę, na przyszłość na pewno zadbam o to od samego początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do nastepnego konkursu dorzuccie odpowiednia ilosc postow :P kont to ludzei moga miec sporo xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50684
Nie kazdy jest aktywny na forum niektórzy poprostu duzo czytaja wiec wersja z limitem iloscia postów odpada. Zasada taka że w momencie pojawienia sie tematu konkursowego,to każdy uzytkownik który zalozy konto nie będzie brany pod uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10790
co najmniej rok stażu na forum i starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
bez spamu miało być..


czekamy na wyniki!

<<ICI LA LUNE>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta dotycząca najnowszego plakatu :-)

Następny temat

SŁODZIK- słodka trucizna

WHEY premium