SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
Hej ostatnio zaczalem duzo biegac - spalam tluszcz do tego mam a6w + dietka + suple...efkety mnie powalaja..po 20 dniach juz zacyznam widziec 2 parke na brzuszku :)

Ale mam takie osobne pytanie: czy kondycja jest oznakiem ze organizm sie przyzwyczail do aerobow ? I powinno sie zmienic ilosc/czestos/ciezar biegania ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
hyhy nie, nie usuniemy, dziś jesteśmy przeciwnikami aborcji śmiesznych postów

my nic niestety nie mamy ani nie musimy bo w odróżnieniu od archontów nie mamy z tego żadnych drachm, prawdę mówiąc ani nawet złamanego obola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
I powinno sie zmienic ilosc/czestos/ciezar biegania ?



niewiem jak wygladaja twoje treningi biegowe ale umnie wyglada to tak ze kazdy tydzein jest inny i nic sie niepowtarza w treningu ani w calym roku
niemozesz biegac caly czas jednym schematem

Zmieniony przez - vlad88 w dniu 2006-02-08 16:22:46

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1259
dlaczego nie można? Ja od ok. półtora tygodnia biegam codziennie tą samą trasą i przebiegam ją coraz szybciej. Zaczynałem od godziny a teraz w 45 minut udaje mi się ją przebiec. Przebiegam ją coraz szybciej, mimo że mam cholerne zakwasy w nogach, ale robie postepy. Pewnie tez spalam sadelko (189/85) ktorego nie mam wiele ale jednak osad na brzuchu jest widoczny
I nie rozumiem dlaczego nie miałbym dziennie biegać identycznie
Co w tym złego?

pozdro

peace & love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
Co w tym złego?



>>>>>a chodzilbys na silownie dziennie lub co drugi dzien i robil 3serie po 10powt, z np,60kg na klate caly czas niezmieniajac nic w treningu i robiac go caly czas tak samo??czy w takim treningu jest cos zlego??

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1259
ale zrozum że mięsnie nóg i klatki piersiowej to zupełnie coś innego. Poza tym olimpijczycy trenują codziennie a oni są takimi samymi ludźmi jak ja. Jutro kupuje kreatyne i carbo -vlad- to mi pomorze w spaleniu tluszczu, utrzymaniu sprawdności no i licze ze ból nóg przejdzie jako żę nogi sie przyzwyczają szybko do wysiłku

pozdrawiam

peace & love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
niechodzilo o to ze to rozne partie miesni tylko o to ze niemozna robic jednego treningu caly czas bo niebedzie zadnych efektow!!


>>>>Poza tym olimpijczycy trenują codziennie a oni są takimi samymi ludźmi jak ja

sa ludzmi ale nie takimi samymi,niebierze sie zwyklego chlopaka daje mu trening i robi sie z neigo olimpijczyka,gdyby oni prowadzili jeden trening caly czas czyli mieli jedna trase i biegali ja jak najszybciej sie da to nigdy NIEBYLIBY OLIMPIJCZYKAMI


>>>>licze ze ból nóg przejdzie jako żę nogi sie przyzwyczają szybko do wysiłku


jak dojdzie do zapalenia miesni z powodu zbytniej szarzy i przeceniania siebie to zrozumiesz


>>>>Jutro kupuje kreatyne i carbo -vlad- to mi pomorze w spaleniu tluszczu, utrzymaniu sprawdności


w spalaniu %tluszczu i utrzymaniu sprawnosci wystarcza TRENING I DIETA a nie kupowanie carbo i krety

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1259
dzieki vlad
SOG
na taką odpowiedź czekałem

tylko powiedz- mam biegać raz wolno raz szybko? raz trenować sprinty a raz długie dystanse?

pozdro

Zmieniony przez - Ozyr w dniu 2006-02-13 22:44:51

peace & love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu masz dokładną rozpiskę na 12 tygodni : https://www.sfd.pl/temat230835_strona22/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1259
TYKA

sory ziomek ale tam zadnej rozpiski nie ma

tylko jakieś trociny po angielsku ktorych nie czaje

peace & love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ucz sie języków przydadzą się w życiu na równi z kondycją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1259
jeszcze tylko o jedno zapytam- weglowodany -bo kupiłem sobie olimp carbo- mam brać przed czy po treningu a może w trakcie? a moze przed po i w trakcie? Bo jedni mówią przed(i tak wg mnie powinno sie robic bo weglowodany to energia) jedni w trakcie(tez sie zgodze), a jeszcze inni ze po(z tym sie nie zgodze bo podobno weglowodany to energia,a ona potrzebna jest przed a nie po treningu prawda? po treningu nalezy spozyc białka)

ktora z tych opcji jest wg Ciebie prawdziwa? lub najprawdziwsza

pozdro

peace & love

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzezbe

Następny temat

jakie płatki owsiane?

WHEY premium