SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koncentrat dla "świń"!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Słyszł ktoś o koncentracie do świń mój kómpel poprosił nmie abym zasięgnął porad u was!?!?!Powiedział mi że to smakuje jak soczek waniliowy!!Może warto to spróbować wkońcy świnia tyje przez 4miesiące około 100kg co wy na to ???Tylko bez jaj poważnie pytam i tu proźba do moderatorów abu zasięgneli troszke wiedzy o tym i sróbowali opisać mi te środki oile to możliwe ?!?!?!? Prosze o odpowiedzi na temat-o skutkach ubocznych bo raczej takie występują w minimalnym stopniu (oczywiście nikt tu nie mówi o dawkach dla świń zastosowanie było by mniejsze to natóralne jestem człowiekiem nie świnią i nie chce 100kg w 4miecha)dzieki cze!????????????????????????????????????

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Ja bym odradzał takie rzeczy.To że świnia po tym rośnie,to żaden argument.Świnia trawi różne rzeczy,po których człowiek by się przekręcił,żre przemysłowe ilości,nie rusza się za wiele i obrasta tłuszczem,stąd te kilogramy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Jak jestes świnia to bierz spoko w innym wypadku nie polecam , w koncu jak sama nazwa wskazuje jest to srodek dla świn a nie dla ludzi, ludzie pieprznijcie sie w leb zanim napiszecie tutaj cos takiego...

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysl bo to nie boli...krowa zre trawe i jest wielka to co ty tez bedziesz trade wdupczal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Borsuk w moim poscie jest wyraźnie napisane że nie jestem świnią pytam o zdnie a nie o twoją łache!!!!!!oczywiście dzieki że nie polecasz sam nie wiem czemu nie skojazyłem że świnia to tłuścioch a nie kultórysta a 100kg. to kałdun sadła ale mniejsza o to zapomnijmy o sprawie i zajmijmy się konkretami ..............................cze

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo" - oto sygnatura naszego kolegi, który jest chętny do wpieprzania paszy dla świń...to dopiero zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyne skutki uboczne stosowania paszy dla swin u ludzi, to zawijanie sie czlonka w swinski ogonek i wyginanie nochala w ryjek. Poza tym czasem wyarastaja kopytka i szczecina na skorze. Tja zyj i rosnij zdrowo.
Btw nie jestem rolnikiem, ani chodowca trzody chlewnej wiec nie bede zasiegal info na temat stosowania paszy dla swin.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Kolega ostatnio pisał,że chce zacząć "koksować z głową":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli anaboliki od weterynarza to czemu nie pasza dla świń...

among the blind a one-eyed man is king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maku zapomnial dodac, ze trzeba pasze dla swin mieszac tylko z odtluszczonym mlekiem, zeby sie nie robily grudki.

Your pal,
Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest sporo wyspecjalizowanych produktów dla trzody chlewnej , ale dla człowiega odradzam możesz dostać sam tłuszcz itd i w dodatku zrobić sobie krzywde

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na wytrzymałość

Następny temat

Kereatyna (HDT) vs Kreatyna(Megabola)

WHEY premium