SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kombat56

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez OloKK z działu Style tradycyjne.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to prawda że Kombat56 jest najlepszym stylem na obrone na ulicy. Tak mówi mój kumpel z szkoły i z formum. Ja osobiście sądze, że nie ma takiego stylu który w 100% pomoże na ulicy. Co wy o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
nie wiem na jakiej podstawie kolega pisze ze combat56 jest uczony Poznańskich kibiców, Poznański kibic nie potrzebuje żadnych Combatów lub innych udziwnień na ustawki itp. Przestańcie pisać takie bzdury bo widać że TVN robi wam papkę z mózgów.
Co do C56 Kups zrobi wszystko żeby się sprzedać a niestety już z nie idzie to w parze z tym co kiedyś reprezentował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
NIEPRAWDA !!!

Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzisz na Kombat56. Powiedz czy jest tak brutalny jak słyszałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Combat 56 jest odłamem BAS-3 systemu Dr.Andrzeja Bryla. Combat jest do kitu natomiast BAS-3 jest najlepszym combatem jakiego sie można (chyba) w olsce uczyć wiecej w dziale combat/samoobrona

BORN TO RISE HELL !!!

ULTIMATE MEMBER OF DBZ TEAM !!!
********************
Obadaj koniecznie !!!
http://forumzn.katalogi.pl

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Już przeniesiony

___________________________
Naczelnik "Styli Tradycyjnych"
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
Cytat roku SFD:
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"Czy to prawda że Kombat56 jest najlepszym stylem na obrone na ulicy"
Zależy: jeden na jednego są style rónie dobre a nawet lepsze, kilku na jednego tak. Gdyby tak nie było nie uczyli by go sie huligani z łodzkiego Widzewa, Gdyni, Poznania. Może u nich to nie nazywa się Combat 56 ale oni także sa szkoleni przez gości z 56 B.K.P Co do BAS - 3 to jest jedna wielka bajka o jego za**bistej skuteczności. Bryl ma równisz swoje stowarzyszebnie BAS -3 i bez problemu przyjmuje ludzi z Combat 56. Wiecie dlaczego Bryl tak mówi o Kupsie i jego Combat 56 bo Kups umiał zrobić interes a Bryla to denerwóje. Bryl dziwi się że Kups nie naucza cywilów wydłubywania oczu? Nie może uczyć zabijać osób cywilnych. Przyjdźcie do mnie na sekcje pokażcie że jesteście godni zaufania a nauczycie sie zabijać. Zabic to nie problem tylko że później są zaj**biste kłpoty. Tu trzeba tak działać żeby skrzywdzić i nie mieć kłopotów. Co do słów Champion'a to stary nie mów o czymś czego nie widziałeś i nie trenowałeś bo jesteś trochę za młody. Pojedź na staż do Bryla później do Kupsa i dopiero sie wypowiadaj. Ich staże są jednakowe pod względem nauczanej treśc tyle że Bryl bierze więcej pieniędzy za swój staż. Nie wierzcie we wszystko co usłyszycie i przeczytacie. Nie umniejszam zasług Dr. Bryla ale nie wszystko co mówi jest prawdą. Dość niedawno się o tym przekonałem

Rozwadowski Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Jeden sogacz ode mnie za Bryla bajkopisarza, któremu honor i tak trzeba oddać bo naprawdę coś sobą reprezentuje. Ale Kups to już full komercja (chociaż też gość): Selekcja w TVN i takie inne ******łki, a to mi jakoś do Combatu i "twardzieli" nie pasuje. Nie wszystko powinno się sprzedawać.
Ale takie czasy, ludzie wszystko łykną.

Z...j się a nie daj się

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Co ty Kazam za bajki wypisujesz i robisz ludziom ktorzy czytaja takie wypowiedzi wode z mozgu. Pozdrawiam.

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazam masz coś do championa. Jeśli jesteś jego wrogie to moim także. Popieram championo w 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Champion: "Combat (56) jest do kitu natomiast BAS-3 jest najlepszym combatem..."

z tego co wiem to jakies jitsu trenujesz, z reszta to nie ma znaczenia... Na jakiej podstawie takie teksty sadzisz?????

-= Rangers Lead The Way! =-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotujcie się do zawodów!!

Następny temat

Co sie stało z KosaKK?

WHEY premium