SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kombat56

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Kazam jak tak uwazasz i to idz i mu to powiedz A.Bryl jest w firmie na ul.Ciepłej we Wroclawiu mozesz przyjsc w kazdy dzien.....

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ZMACEK: A. Bryl sam przyznaje się (oczywiście osobom zaufoanym) że część tego co mówi to bajki. Ja mu nie odbieram chwały czy umiejętności bo nigdy nie będę tak dobry jak on. I nie wysyłaj mi maili z treścią że Ty trenujesz BAS - 3 bo to jest śmieszne.

Rozwadowski Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Zapraszam cie na trening i wtedy co moge udowodnic ze osoba smieszna nie jestem.

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"
To mówi samo za siebie. Trenując BAS -3 masz taki podpis ha ha ha . Wyślij mi na priv to co zostało usunięte.

Rozwadowski Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Powtarzam jeszcze raz przyjedz do mnie na trening i udowodnie ci ze osoba (dla takich jak Ty) smieszna nie jestem....

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Widze ze masz braki w edukacji jesli wiedzial bys co oznacza znak " moze moglbym wdac sie z toba w "jakas" dyskusje ale ludzi myslacych jest coraz mniej.....

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
Spokuj dziewczeta!!! ja aby przerwac te bezsensowna klutnie spytam gdzie we wroclawiu mozna uczyc sie Kombatu56(przez k sie pisze??tak jak w tytule topica) lub BAS -3

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem mozliwosc trenowac najpierw Krav Mage a pozniej Combat 56. Na Krav Mage uczono nas obrony przed roznymi technikami natomiast na combat 56 nauczono mnie jak wykonywac te techniki, aby sie przed nimi nie szlo obronic. I TO JEST TO.

KRAV MAGA COMBAT 56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
powiem wam tak- jedni mówią street-boxing, drudzy bjj, jeszcze innie krav-maga czy Combat 56. Ludzie!! najważniejsze jest zaangażowanie w dany system. Każdy ma swoje wady i zalety. Ale tutaj wgłębiacie się w szczegóły,i krytykujecie inny system bo usłyszeliście 1 kolesia który tak twierdzi.dla mnie to jest niezdrowe. Albo plotka: "Krav maga to tylko uzupełnienie innych systemów." Mój qmpel zaangażował się i przez rok nauczył się na tyle, że 2 go naszło i sobie poradził. Więc ja uważam że to od was zależy,jak się bronicie. Dla mnie to też niezdrowe że kopiuje się w 100% pewien styl, i potem jak jest walka uliczna jest: "sia-ja" "łong-tong!", i styl żurawia. Poprostu jak wiesz że coś ci się bedzie źle stosowało,albo trudno będzie się nauczyć,to zmieniaj w swoim zakresie nawet na trochę mniej skuteczne,ale wiesz,że w czasie walki się przyda.
Poza tym, przez takie mącenie w głowie, to człowiek zapisze się na 2 mies. na Krav-magę, potem na 1,5 mies. na C-56 itd. Jak jusz uczysz się jakiegoś systemu, i czujesz że możesz być dobry, to nie przerywaj bo jakiś koleś mówi że to jest odłam, i tamten jest NAJLEPSZY NA ŚWIECIE.
hehe mały wykładzik postawiłem:P

"Zazwyczaj generał ze zgromadzonych oddziałów wybiera oficerów o niepospolitej odwadze i sile ducha, wyróżniających sięgiętkością i siłą fizyczną, a także tych, których wojenne wyszkolenie przekracza przeciętną. Właśnie ci oficerowie dowodzą siłami specjalnymi. Z dziesięciu żołnierzy wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."-San Tzu, chiński teoretyk wojskowości,VI w. p.n.e.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
No właśnie bardzo dobrze dobrze mówisz Szturman.
Każdy styl ma jakieś zalety, w końcu nie stworzono ich do tańca.
Odejście od realnej walki w stronę sportu w wielu stylach może stanowić jakąś przeszkodę, ale ominąć ją można "otrzaskaniem". Mistrzu, co trenuje najbardziej super uliczny system walki ultra realnej pińcet lat i tak (jeżeli będzie to jego pierwsze starcie na ulicy) prawdobodobnie dostanie bańki, jeśli trafi na chociaż średnich chłopaków-rozrabiaków. A typ, który żyje lataniem po ulicy i lutowaniem kogo popadnie zleje niejednego czarnego pasa. Tak uważam.

Stu ludzi tu już napisało, że to "walczy człowiek a nie styl"


"Z...j się a nie daj się"

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotujcie się do zawodów!!

Następny temat

Co sie stało z KosaKK?

WHEY premium