SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kombat56

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiscie zgodzam sie z tym ze kazdy system ma swoje plusy i minusy. Niezaleznie co to by nie bylo to opanowany dobrze i sprawdzony przez cwiczacego w realnej walce zapewni mu satysfakcje.Jestem jednak zwolennikiem laczenia kilku systemow, poniewaz pozwala do wybrac z kazdego techniki odpowiadajace osobistym predyspozycjom cwiczacego.Dobrze opanowana technika pozwoli przetrwac w realnym zagrozeniu.Technika ktora odpowiada motoryce, sprawnosci, a nieraz i psychice cwiczacego.
Wsrod wielu systemow niektore jednak, nie wskazujac palcem, za wiele kosztuja. I mimo swojej ceny niczym specjalnym sie nie wyrozniaja.
Szkoda ze na pierwszym miejscu stawia sie czasami walke miedzy organizacjami w ramach jednego systemu. Jest ona wedlug mnie tylko i wylacznie walka o kase - rynek.Nie wnosi to nic pozytywnego a wrecz przeciwnie zniecheca do dalszego treningu.

KRAV MAGA COMBAT 56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
hmm... to jest racja. niewatpliwie walcza o kase. (niestety) w swoim krotkim zyciu spotkalem tylko jednego goscia, ktory nie walczy zbytnio o kase, tylko kocha swoja sztuke i nie bierze za lekcje Wielkich Pieniedzy. Sensei Pietras-polecam, bo umie dac wycisk;)
Nie wiem kto juz do pisal na temat laczenia stylow. Oczywiscie, jest to uzasadnione, lecz tylko w przypadku, kiedy KAZDY ze stylow umiesz na dosc wysokim poziomie. W przeciwnym wypadku wydasz duzo kasy, nameczsz sie i jeszcze nie sprzyda ci sie to na ulicy.

"Zazwyczaj generał ze zgromadzonych oddziałów wybiera oficerów o niepospolitej odwadze i sile ducha, wyróżniających sięgiętkością i siłą fizyczną, a także tych, których wojenne wyszkolenie przekracza przeciętną. Właśnie ci oficerowie dowodzą siłami specjalnymi. Z dziesięciu żołnierzy wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."-San Tzu, chiński teoretyk wojskowości,VI w. p.n.e.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkich zainteresowanych odsyłam do artykułu o bsie3...
a co do tego kazema czy kazama-jak tacy ludzie wypisują takie rzeczy,niech poprom je faktami a nie plotkami...płakać mi się chce jak to czytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osobiscie uwazam ze combat56 stworzony przez mjr.rez Arkadiusza Kupsa jest bardzo skuteczny w walce na ulicy gdyz sam uczestniczylem w dwóch jego obozach na ktorych ledwie zdązyłem poznac podstawowe techniki a w konfrontacji z cwaniakami z ulicy to wystarczyło.Pozdrawiam

"i choć bym szedł ciemną doliną,zła się nie uleknę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1370
Mam pare plytek o combatcie na mojej www. ZAPRASZAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podaj Twoja strone jesli mozesz

"i choć bym szedł ciemną doliną,zła się nie ulęknę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
http://atlantis3.w.interia.pl/

Jest w profilu

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1370
sorry ze niepodaje strony ale nie moge bo moderator mi skasuje posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podaj mi na gg.pozdrowienia dle wszystkich wojowników z SFD

"i choć bym szedł ciemną doliną,zła się nie ulęknę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
Czytam te pi........doły o Bas 3 i Combacie 56 i stwierdzam że nie wiele wiecie o jednym i o drugim a wchodząc w d..pę Brylowi czy Kupsowi to wogule nie trzeba. Jeden i drugi to fajterzy dłubią podobne rzemiosło ale nik nikogo za rękę nie trzyma spotkali się to fakt jesli dali sobie po pysku to co z tego jeśli ktoś był u jednego i drugiego to zna temat.Znam wielu dardzo dobrych ludzi którzy ćwiczyli u obydwóch i sobie to cenią.A ilu jest takich co wogóle ich nie znają a przeszli by ponich jak po drodze.


igor
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotujcie się do zawodów!!

Następny temat

Co sie stało z KosaKK?

WHEY premium